Jak utworzyć dwa osobne konta na jednym komputerze? [Rozwiązany/Zamknięty ]

artek - 4 cze 2014 o 10:16 - Ostatnia odpowiedź:  Anonimowy
- 4 cze 2014 o 18:02
Witam chodzi o Windows 7, potrzebuję dwóch kont, bo dwie osoby korzystają z tego komputera i nie chcę, żeby ta druga miała dostęp do moich plików. Jak to zrobić?
Zobacz więcej 

5 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
1
Dziękujemy
żadne z nich, musisz kliknąć w to co jest poniżej Utwórz nowe konto

Dziękujemy ci, WPC 1

Chcesz coś powiedzieć? Dodaj komentarz

CCM pomógł 198 osobom w tym miesiącu

0
Dziękujemy
ok, mam tylko jedno pytanie, bo jak klikam tam gdzie mówisz to mi sie pokazuje konto tester i gość, które mam wybrać?
0
Dziękujemy
Rozumiem, a jeszcze pytanie jak potrzebuję konta dla mnie i innej osoby, to mam stworzyć dwa nowe konta czy jedno? bo tam już jest jakieś domyślne.
Anonimowy - 4 cze 2014 o 18:02
0
Dziękujemy
Jeśli chcesz mieć łącznie dwa konta, to to tworzysz dwa, ale uwaga, jak będziesz miał więcej niż jednego użytkownika, to na koncie administratora musisz dać hasło w celach bezpieczeństwa.
GeoXXYY 384 Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji piątek 4 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - Zmodyfikowany przez GeoXXYY dnia 4/06/2014 à 12:55
-1
Dziękujemy
Witaj, jak w Windows 7 klikniesz w Start /Panel sterowania/Konta użytkowników i filtr rodzinny i tam masz opcję Dodaj lub usuń konto. Jak nigdy konta nie dodawałeś, to oczywiście klikasz na dodaj i Ci się pokażą następne kroki do konfiguracji.