Gdzie przechowywać duże ilości zdjęć?

Rozwiązany/Zamknięty
Moni222 Posty 63 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 24 grudzień 2015 - 11 wrz 2014 o 10:42
 Marsjan9 - 15 wrz 2014 o 06:55
Hej, mam masę zdjęć cyfrowych, ciągle ich przybywa i nie wiem, gdzie je przechowywać. Na płytach - niebezpiecznie bo się mogą zniszczyć. W chmurze - ktoś je może ukraść? Na dysku?

Co polecacie?

5 odpowiedzi

Na pendrive i w chmurze.
Czy z chmury ktoś może ukraść? Zależy od poziomu bezpieczeństwa danej chmury, ale też tego, czy wiesz, nie isntalujesz podejrzanych aplikacji, nie dajesz się nabrac na phishing itd
0
Jak się boisz, że ktoś Twoje zdjęcia ukradnie albo udostępni, to najlepiej na pendrivie (ale dobrym i droższym np kingstone), z dyskiem komputera bywa róznie, po pierwsze ktoś może się dostac do zdjęć, po drugie jak komputer nawali to po zdjęciach.
0
tak, zdecydowanie pendrive i to o dużej pojemności
0
Moni222 Posty 63 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 24 grudzień 2015 16
15 wrz 2014 o 06:54
dzięki za pomysł, w ogóle nie pomyślałam o pendrive, a macie rację, to najlepsza opcja, najbardziej bezpieczna.
0
Ja Ci radzę : pendrive+chmura. Pendrive, żeby nawet jak ktoś zablokuje konto miała dostęp do zdjęć. Chmura, jeśli zgubisz pendrive.
0
Dołącz do nas!