Jak naprawić drukarkę HP?

Rozwiązany/Zamknięty
Mariana - 18 sie 2014 o 13:59
 Tomek - 9 paź 2015 o 17:48
Witam moim problemem jest to, że od jakiegoś czasu mam drukarkę HP i kiedy miałam WIndows 7 działała dobrze, a odkąd mam komputer z Windows 8, nie działa, czy możecie mi pomóc?

8 odpowiedzi

Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
18 sie 2014 o 16:24
Witaj Mariana, czy jeśli podłączasz kabel USB do komputera, wyświetla się jakiś komunikat? komputer widzi sprzęt? Jeśli nie, musisz się upewnić, że kabel USB jest podłączony z obu stron (bezpośrednio do drukarki i do komputera) oraz, że włączony jest kabel zasilania.
Jeśli komputer wykryje drukarkę, powinna ona sama się zainstalować, jeśli nie, będzie trzeba pobrać odpowiednie dla HP sterowniki.
Edyta Pukocz

redaktor & social media manager - CCM Polska

4
to tu był mój bład, nie wiedziałam, że usb musi iść z obu stron, tak jak teraz podłączyłam to pokazała się ikonka i się samo zainstalowało, tylko jak teraz drukować, jak widoczne są jeszcze dwie inne drukarki?
0
Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
18 sie 2014 o 18:03
Musisz usunąć niepotrzebne drukarki, najlepiej prawym przyciskiem myszy, wtedy Twoja HP zostanie zaznaczona jako automatyczna, możesz też spróbować kliknąć prawym przyciskiem myszy i ustawić jako drukarkę domyślną
0
tak, zrobiłam i chyba działa, ale teraz znów mam inny problem, jak chcę drukować, to mi pokazuje drukarka, że nie ma papieru, a papier jest, o co chodzi?
0
Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
19 sie 2014 o 12:08
być może jest zbyt dużo papieru (wtedy paradoksalnie włącza się ten sam guzik, co w przypadku braku papieru), spróbuj wyciągnąć kilka kartek, sprawdź, że wszystkie klapki są prawidłowo pootwierane i spróbuj jeszcze raz.
0
Tak, to było to, pięknie dziękuję!!!1
0
naprawa-drukarek Posty 9 Data rejestracji środa 15 kwiecień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 21 maj 2015 7
15 kwi 2015 o 19:07
Polecam pobierać sterowniki do drukarek hp z strony HP Australia - bogata baza sterowników pod windows 8.0 / 8.1 / 64bit

https://www8.hp.com/au/en/home.html
0
xPaulinax Posty 1 Data rejestracji sobota 20 czerwiec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 20 czerwiec 2015
20 cze 2015 o 16:36
Też miałam podobny problem... sama nie dałam rady się z tym uporać wiec zaniosłam drukarkę do serwisu. Okazało się jednak że miałam problem z systemem a nie drukarką. Całe szczęście trafiłam na profesjonalny serwis Optima-md w Częstochowie i teraz wszystko działa jak powinno. Tutaj jest ich link gdyby ktoś potrzebował informacji: https://www.optima-md.com/
0
Dzięki za pomoc, w optima-md jeszcze naprawiają laptopy i przy okazji zrobili mi konserwację chłodzenia
0