Dostawcy kopii zapasowych w chmurze

Zamknięty
warbkhelo Posty 1 Data rejestracji piątek 9 wrzesień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 26 wrzesień 2022 - 9 wrz 2022 o 13:06
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 9 wrz 2022 o 17:25
Pracuję nad zaostrzeniem schematu tworzenia kopii zapasowych i dlatego chciałbym uwzględnić kopie zapasowe poza siedzibą firmy. Nie mogę sobie pozwolić na umieszczenie serwera w centrum danych i nie mam znajomych z serwerami zapasowymi, których mogę używać jako „poza siedzibą”, dopóki nie będę mógł sobie na to pozwolić. W związku z tym szukam dostawcy usług tworzenia kopii zapasowych w chmurze, ale nie jestem zainteresowany przechowywaniem moich kopii zapasowych na serwerach Google, Amazon lub Microsoft, najbardziej znanych dostawców takiej usługi. Kiedy próbowałem wyszukać ogólne rekomendacje w tym podpunkcie, wszystkie odpowiednie posty, które znalazłem, miały co najmniej 5 lat, a biorąc pod uwagę, jak szybko zmienił się krajobraz przetwarzania w chmurze w tym czasie, pomyślałem, że warto zrobić nowy. Każda pomoc będzie bardzo mile widziana. Z góry wszystkim bardzo dziękuję.

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
9 wrz 2022 o 17:25

Cześć! Czy interesują Cię płatne usługi przechowywania w chmurze lub bezpłatne?

0
Dołącz do nas!