Synchronizuj zdjęcia „Osoby” z kontaktami

Zamknięty
ogelnisan Posty 2 Data rejestracji czwartek 5 maj 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 23 maj 2022 - 5 maj 2022 o 14:20
ogelnisan Posty 2 Data rejestracji czwartek 5 maj 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 23 maj 2022 - 23 maj 2022 o 11:59
Ostatnio zorganizowałem wszystkie moje zdjęcia z automatycznym skanowaniem twarzy w aplikacji do zdjęć. Wiele z nich dołączono ręcznie.

Czy jest możliwe, aby zdjęcia automatycznie korespondowały z ich kontaktami? Więc kiedy na przykład Ben dzwoni do mnie, widzę zdjęcie Bena? Wszystko jest już ładnie synchronizowane przez iCloud, więc nie powinno to stanowić problemu, prawda?

Dzięki

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
5 maj 2022 o 22:39
Dzień dobry! Dodając zdjęcia kontaktów z iPhone'a, będziesz mógł zobaczy”, kto do Ciebie dzwoni lub wysyła SMS-y. Oto kroki, które należy wykonać, aby dodać zdjęcia kontaktów iPhone'a dla znajomych lub członków rodziny.

1. Otwórz aplikację Kontakty.

2. Stuknij, aby wybrać kontakt.

3. Stuknij Edytuj.

4. Stuknij w dowolnym miejscu łącza Dodaj zdjęcie lub dymku ze zdjęciem.

5. Wybierz ikonę Obraz, aby użyć obrazu zapisanego w aplikacji Zdjęcia. będziesz mógł przesuwać i skalować zdjęcie, aby pasowało. Przeciągnij palcem po ekranie, aby wyśrodkować zdjęcie.

6. Stuknij Wybierz (lub Użyj zdjęcia

7. Stuknij <bold>Gotowe
, aby zapisać zmiany w kontakcie.

Twój ustawiony obraz będzie teraz wyświetlany jako obraz kontaktu w rozmowach w Wiadomościach i gdy ten kontakt do Ciebie dzwoni.
0
ogelnisan Posty 2 Data rejestracji czwartek 5 maj 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 23 maj 2022
23 maj 2022 o 11:59
Ostatnio zorganizowałem wszystkie moje zdjęcia z automatycznym skanowaniem twarzy w aplikacji do zdjęć. Wiele z nich dołączono ręcznie.
https://routerlogin.dev/
Czy jest możliwe, aby zdjęcia automatycznie korespondowały z ich kontaktami? Więc kiedy na przykład Ben dzwoni do mnie, widzę zdjęcie Bena? Wszystko jest już ładnie synchronizowane przez iCloud, więc nie powinno to stanowić problemu, prawda?
https://192168ll.onl/
Dzięki
0
Dołącz do nas!