Linux „po prostu działa” dla mnie

Zamknięty
agistchau Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 15 listopad 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 20 listopad 2021 - 15 lis 2021 o 07:59
agistchau Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 15 listopad 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 20 listopad 2021 - 20 lis 2021 o 14:33
Biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie dyskusje, które toczą się teraz, interesujące jest przyjrzenie się problemom, które ludzie doświadczają z Linuksem. Używam Linuksa jako mojego codziennego sterownika od liceum, około 5 lat.

Rzadko mam jakiekolwiek problemy lub napotykam coś, co psuje moją instalację, a od 2 lat korzystam z Arch na moim głównym pulpicie. Z wyjątkiem produkcji muzycznej i może niektórych gier, rzadko muszę korzystać z systemu Windows.

Czy ktoś jeszcze ma to doświadczenie? Poważnie zastanawiam się z ostrą krytyką, która ostatnio się pojawiła (choć bardzo konstruktywna w tym sub).

1 odpowiedzi

agistchau Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 15 listopad 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 20 listopad 2021
20 lis 2021 o 14:33
Biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie dyskusje, które toczą się teraz, interesujące jest przyjrzenie się problemom, które ludzie doświadczają z Linuksem. Używam Linuksa jako mojego codziennego sterownika od liceum, około 5 lat. https://9apps.onl/homepage/

Rzadko mam jakiekolwiek problemy lub napotykam coś, co psuje moją instalację, a od 2 lat korzystam z Arch na moim głównym pulpicie. Z wyjątkiem produkcji muzycznej i może niektórych gier, rzadko muszę korzystać z systemu Windows.

Czy ktoś jeszcze ma to doświadczenie? Poważnie zastanawiam się z ostrą krytyką, która ostatnio się pojawiła (choć bardzo konstruktywna w tym sub).
issue got solved
0
Dołącz do nas!