Nie mogę odzyskać hasła do Facebooka....

Zamknięty
Kacper90 Posty 1 Data rejestracji czwartek 17 styczeń 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 17 styczeń 2019 - 17 sty 2019 o 09:24
WilkRobert Posty 325 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 20 marzec 2019 - 29 sty 2019 o 08:26
Witam.
Wczoraj zmieniłem telefon. Zainstalowałem aplikację fb i Messengera i zaczął się problem gdyż nie pamiętam hasła bo na poprzednim telefonie miałem hasło zapamiętane i automatyczne logowanie
Standardowo rozpocząłem procedurę odzyskiwania hasła klikając przypomnij hasło. Krok po kroku doszedłem do momentu wysłania kody na maila. Odebrałem maila z kodem i wpisałem. Okazało się że kod jest błędny więc wybrałem opcję prześlij ponownie. Kolejny mail nadszedł z tym samym kodem i dalej ten sam problem błędny kod. Kilka razy kliknalem wyślij ponownie i dalej błędny kod. W końcu wyświetliła się informacja że zbyt wiele prób później limit kodów został przekroczony i mam spróbować później. Próbowałem odzyskać hasło przez przesłanie kodu na telefon i później na maila ale sytuacja jest identyczna jak opisałem powyżej. Dzisiaj rano próbowałem tego samego ale nadal jest informacja że zbyt wiele prób i spróbuj później. Czy ktoś by mi mógł pomóc bo nie wiem co w takiej sytuacji zrobić i jak hasło odzyskać
:(.... z góry dziękuję
Zobacz również:

1 odpowiedzi

WilkRobert Posty 325 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 20 marzec 2019 278
29 sty 2019 o 08:26
Jeśli zbyt często próbujesz się logować, Facebook i Messenger automatycznie blokuje dostęp do serwisu na jakiś czas, wydaje mi się, że tak jest właśnie w tym przypadku. Odczekaj jakiś czas, dzień, może dwa i spróbuj zalogować się ponownie. Jeśli kod nie będzie przychodził przez kilka minut, po prostu cierpliwie na niego poczekaj, a nie ponawiaj prośby co kilka sekund.
0
Dołącz do nas!