Problem z żądaną lokalizacją

Zamknięty
Asia - Zmodyfikowany dnia 2 sty 2019 o 23:16
 Asia - 3 sty 2019 o 10:32
Cześć! Mam problem w momencie dodawania lokalizacji w czasie publikacji postów-posty opisuję po angielsku, w czasie wpisywania lokalizacji nie wyszukują się najbardziej popularne lokalizacje w konfiguracjach, przykładowo, 'Paris, France', 'Vienna, Austria'. Dostępne są jakieś dziwne, mało popularne lokalizacje. Dodam, że logowałam się już na inny telefon, i tam jest ten sam problem, więc podejrzewam, że to nie problem telefonu, a konta. Proszę o pomoc kogoś, kto może wiedzieć jak to rozwiązać.



Konfiguracja: iPhone / Safari 605.1

1 odpowiedzi

markuspololo Posty 323 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 259
3 sty 2019 o 08:43
Cześć,

Wygląda na to, że rzeczywiście problem jest przypisany do twojego konta.

O jakim serwisie mówimy?
Korzystasz z niego w wersji przeglądarkowej czy w aplikacji?

Napisz coś więcej.
0
Cześć, korzystam głównie z aplikacji, ale oczywiście sprawdzałam to także wchodząc w przeglądarkę-jest ten sam problem. Kompletnie tego nie rozumiem. Resetowałam telefon, odinstalowywałem i ponownie instalowałam aplikację. Nic się nie zmienia. Ciekawe jest to, że w momencie jak w instagramowej wyszukiwarce 'miejsca' zaczynam wpisywać 'Vienna' od razu wyszukuje się wszystko w jak najlepszym porządku, popularne lokalizacje są dostępne. Problem pojawia się tylko w momencie publikacji zdjęć.
0
Dołącz do nas!