Zasygnalizuj

Messenger - kontakty [Rozwiązany]

zadaj pytanie LOLEK-BOLEK 2Posty niedziela 13 sierpień 2017Data rejestracji 13 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 17 sie 2017 o 13:54 przez Karolllla
Mam Facebooka i apke na foniku Messengera i moje pytano, czy da się usunąć niechciane kontakty z Messengera ? Rozumiem że to przechodzi z Facebooka, ale po kiego kija mi w telefonie 100 abo i więcej kontaktów ludzi których wogóle nie znam. Rozumiem że to są jacyś tam znajomi znajomych i jeszcze ich znajomi 7 woda po kisielu. Na Fejsie niech se tam będzie bo i tak prawie z niego nie korzystam, ale Messengera odpalam często bo utrzymuje kontakt tylko z 4 osobami a tu mi sie pojawia cała lista z połowy świata.
Czy można to dziadostwo jakoś usunąć na zawsze ?
Pozdro i prosze o podpowiedź bo jestem zielony w tym temacie.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Być może to pomoże:

Otwórz Messengera i wejdź w ustawienia swojego konta klikając swój awatar w prawym górnym rogu > Ludzie > Synchronizuj kontakty. Tu powinieneś wyłączyć synchronizację i dla pewności w ustawieniach telefonu odebrać Messengerowi uprawnienia do Kontaktów.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jak otworzysz na telefonie aplikację Messenger, wejdź w kontakty (ikona listy na dole ekranu), potem wybierz Dowiedz się więcej i tam znajdziesz opcję Zobacz kontakty dodane z Facebooka > Usuń wszystkie. Skoro używasz tylko kilku, łatwiej Ci będzie wyczyścić je i dodać ręcznie te używane.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!