Zasygnalizuj

Jaki serial polecacie? [Rozwiązany]

Stwórz wątek tomekm 12Posty środa 5 październik 2016Data rejestracji 8 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 18 paź 2017 o 16:00 przez Karolllla
Hej,

Jakie seriale obecnie oglądacie ? ja oglądałem grę o tron ale obejrzałem wszystkie odcinki i czekam na coś ciekawego jak u Was może coś polecicie ?

Pzdr
Tomek
Przydatny
+2
bardziej mniej
House of Cards - właśnie jest dostępny 5. sezon.
michvl 39Posty poniedziałek 26 wrzesień 2016Data rejestracji 12 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany Floreo - 17 lip 2017 o 21:28
ja też House of Cards
i będzie nowy Narcos 3
Odpowiedz
Floreo 1302Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 20 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 18 lip 2017 o 08:20
Kiedy Narcos 3?
Odpowiedz
michvl 39Posty poniedziałek 26 wrzesień 2016Data rejestracji 12 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany Floreo - 5 wrz 2017 o 09:06
Jest właśnie.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+1
bardziej mniej
Finalnie zacząłem oglądać House of Cards zapowiada się ciekawie apropos to rozbawił mnie ten mem http://tiny.cc/y2jamy
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+1
bardziej mniej
Wielkie kłamstewka, czyli serial o trzech kobietach, których życie się zmienia, gdy w miasteczku dochodzi do zbrodni.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Najlepszy serial to Przyjaciele, stary, ale od tej pory nie wymyślili niczego lepszego.
Karolllla 2593Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 20 październik 2017 Ostatnio zalogowany malwinka - 16 sie 2017 o 15:36
Seks w wielkim mieście! Leci wieczorami na Comedy Central, oglądam za każdym razem choć znam te odcinki na pamięć.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Dla lubiących angielski dom panujący jest serial Netfliksa pt. The Crown. Bardzo dobrze zrobiony i zagrany.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
A może dla odmiany trochę kultowych, polskich seriali? W serwisie TVP VOD są dostępne za darmo.
starter444 122Posty czwartek 23 kwiecień 2015Data rejestracji 26 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany Partanna - 11 sie 2017 o 11:19
Z polskich - polecam serial "Artyści". Bardzo, bardzo!
Odpowiedz
Wiktor- 17 sie 2017 o 11:09
Jeśli lubisz polskie seriale to Czas honoru - wszystkie 7 serii jest dostępnych na TVP VOD za darmo.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ostatnio bawi mnie komediowy serial "Grace i Frankie", dostępny w Netfliksie. Serial opowiada o perypetiach dwóch rodzin - mężowie ogłosili żonom, że od nich odchodzą, by wziąć ze sobą ślub.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Opowieść podręcznej - moja żona nie chciała tego oglądać, ale potem się wciągnęła.
Karolllla 2593Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 20 październik 2017 Ostatnio zalogowany michvl - 2 sie 2017 o 14:39
Wlaśnie czytam tę książkę, jest naprawdę wciągająca. Potem zasadzam się na serial.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
A Belfer? To świetny serial, w październiku będzie nowy sezon!
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Breaking Bad - bardzo dobry serial o kolesiu, ktory robi narkotyki.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Dynastia! Serio, będzie serial o losach córki Carringtona.
Karolllla 2593Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 20 październik 2017 Ostatnio zalogowany Alexis - 18 paź 2017 o 16:00
Belfra i Watahę - właśnie ruszają nowe sezony.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!