Zasygnalizuj

Zdjęcia [Rozwiązany]

zadaj pytanie klaudia - Ostatnia odpowiedź dnia 13 cze 2017 o 13:03 przez Karolllla
Dzień dobry,

a jak usunąć właśnie te zdjęcia, które pojawiają się na dole strony? Nie znalazłam tam ikonki usuń.
pozdrawiam
Klaudia

Przydatny
+0
bardziej mniej
Na dole jakiej strony? O jaki program / aplikację pytasz?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Witam.
:) Wydawało mi się że zadałam pytanie do wątku, coś poszło jednak nie tak :). Chodziło mi o wątek dotyczący usuwania zdjęć z wiadomości messenger na fb. Mam kilka zdjęć w jednym z wątków, których za nic w świecie nie mogę usunąć. Wszystkie aktualne zdjęcia, znikają po usunięciu konwersacji a kilka starych nie. Pisałaś o odchaczaniu czegoś w galerii. U mnie nie ma takich ikonek albo żle szukam. Od dłuższego czasu nie mogę sobie z tym poradzić
pozdrawiam
klaudia
RaspBerryChill 68Posty środa 30 marzec 2016Data rejestracji 5 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 1 cze 2017 o 10:27
Czy problem masz w aplikacji czy w wersji przeglądarkowej?
Odpowiedz
klaudia- 1 cze 2017 o 11:29
hmmm, w zasadzie chyba i tu i tu. Nie bardzo wiem o co pytasz, niestety.
Odpowiedz
tomekm 12Posty środa 5 październik 2016Data rejestracji 8 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 3 cze 2017 o 13:24
Z tego co kojarze musialabys usunac cala rozmowe zeby pozbyc sie tych zdjec i zaczac od nowa
Odpowiedz
Karolllla 2579Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 9 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 13 cze 2017 o 13:03
Ewentualnie znaleźć w galerii telefonu folder ze zdjęciami z Messengera i po prostu je skasować, wtedy one przestaną wyświetlać się w konwersacji.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!