Zasygnalizuj

Aplikacija została zatrzymana. [Rozwiązany]

zadaj pytanie maaciek92 9Posty czwartek 29 grudzień 2016Data rejestracji 3 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 4 sty 2017 o 12:14 przez Karolllla
Witam, mam Samsung Galaxy S3, Wczoraj zainstalowalem najnowsze oprogramowanie android 7.1.1, mam problem przy włączaniu większości aplikacji. Wyswietla mi się komunikat 'Aplikacija została zatrzymana' lub jak widać na załączniku, w tym przypadku Google Play 'Usługi Google Play wciąż przestaje dzialać'. Ten problem również zaczyna się pojawiać od razu jak włączam telefon. Pierwszy raz sie z czymś takim spotykam a więc proszę o pomoc. Z góry dziękuje :)

Przydatny
+0
bardziej mniej
Spróbuj wyczyścić cachce aplikacji (Ustawienia > Aplikacja > Sklep Play > wyczyść pamięć podręczną).

Możesz w tym samym miejscu spróbować wyczyścić dane, jeśli czyszczenie cache nic nie dało.

Dobrym sposobem jest ponowna instalacja ostatniej aktualizacji.

Czy próbowałeś się zalogować w telefonie za pomocą innego konta Google?
Floreo 1279Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 10 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 30 gru 2016 o 21:13
Czy w telefonie jest ustawiona prawidłowa data i godzina? Zwłaszcza rok.
Odpowiedz
maaciek92 9Posty czwartek 29 grudzień 2016Data rejestracji 3 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - 1 sty 2017 o 23:47
Tak
Odpowiedz
Floreo 1279Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 10 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 2 sty 2017 o 19:19
A czy próbowałeś się zalogować w telefonie innym kontem google, żeby sprawdzić, czy inne konto także ma problem ze sklepem?
Odpowiedz
maaciek92 9Posty czwartek 29 grudzień 2016Data rejestracji 3 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - 3 sty 2017 o 17:36
Nie mam możliwości zalogowania się na inne konto ponieważ odrazu przy włączeniu Sklepu Google, aplikacja mi się wyłącza i pokazuje mi sie komunikat 'aplikacja została zatrzymana'.
Odpowiedz
Floreo 1279Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 10 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 4 sty 2017 o 08:42
Chodzi mi o logowanie się w telefonie innym kontem: Ustawienia > Konto i logowanie > Google. Tu dodajesz inne konto.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ewidentnie Twojemu telefonowi nie podeszła nowa wersja Androida.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!