Zasygnalizuj

Gry dla dzieci [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie 6halinKova - Ostatnia odpowiedź dnia 25 sty 2017 o 11:45 przez Misialinka
jakie gry dla 4-latka polecacie?
Przydatny
+2
bardziej mniej
Ja polecam Sandwich Chef firmy Duckie Deck (właściwie każdą ich grę można polecać). Gra polega na układaniu fantazyjnych kanapek według wzoru. Moje dziecko potem odtwarza kanapki w rzeczywistości, dzięki czemu zjada rzodkiewkę i pomidory :-)
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Przydatny
+2
bardziej mniej
Mały Górnik - bardzo wesoła i fajna, dzieciom się spodoba.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Floreo 1299Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 12 maj 2016 o 11:49
Tu jest kilka nfajnych propozycji, m.in. Steamy Window : http://pl.ccm.net/faq/8866-darmowe-gry-na-androida-dla-malych-dzieci
Przydatny
+1
bardziej mniej
Może Tap Tap Dash? Prosta i wciągająca.
Floreo 1299Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 20 lip 2016 o 22:45
Tak, ale po 4. poziomie robi się nieco za trudna dla małego dziecka, a przez to frustrująca niestety. Choć pierwsze 3 poziomy dają dużo zabawy i śmiechu.
Przydatny
+0
bardziej mniej
A do tego klasyk nad klasyki czyli Pou - gra, którą kochają wszystkie dzieci.
Kert2 140Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 3 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 7 mar 2016 o 19:49
Spróbuj My Talking Tom. Fajna zabawa dla dzieciaków, tylko potem mogą chcieć żywego kotka.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli dziecko to dziewczynka to polecam Barbie Best Job Ever.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Może coś z Disneya? Na przykład Disney Magic Kingdoms?
Przydatny
+0
bardziej mniej
A jakiś fajny tertis? Co polecacie żeby reklam tak nie było dużo.
Kert2 140Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 3 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 21 cze 2016 o 09:52
O, dobry Tetris bez tony reklam. Podbijam pytanie. Ktoś coś poleca?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja polecam Carcassone. W planszówkę gram z dziećmi, a teraz pobrałem aplikację - będzie na podróż.
Karolllla 2586Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 12 kwi 2016 o 13:18
A to nie za trudne dla dzieci?
Floreo 1299Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 12 kwi 2016 o 15:04
Dla dzieci jest planszówka Dzieci z Carcassonne, ale aplikacji nie ma. Aplikacja Carcassonne może być za trudna, jak Karolllla pisze.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Disney Crossy Road - najnowszy hit Disneya.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Może Masza i Niedźwiedź ? Gra oparta o fabułę popularnej kreskówki?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja polecam grę Kids CARS - polega na tym, że trzeba zaparkować samochód w garażu a potem naprawiać go, majsterkować, wymieniać różne część.

Dzieci bardzo to lubią :)
Przydatny
+0
bardziej mniej
Polecam Egg!, czyli opiekę nad zwierzątkiem. Trochę jak Pou. Trzeba wysiedzieć jajko, a potem opiekować się zwierzakiem. Gra dla dzieci, które mają już swój telefon, bo inaczej będą cały czas podbierać wspólny tablet albo telefon rodzica.
Kert2 140Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 3 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 27 lip 2016 o 22:18
Właśnie... Podbieranie telefonu. Skąd ja to znam. Pozdrawiam.
Przydatny
+0
bardziej mniej
PJ Masks Moonlight Heroes to jest wspaniała zręcznościówka i to nie tylko dla dzieciaków. Jest 3 bohaterów do wyboru, a każdy z nich ma inną moc. Fajna zabawa.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jest jeszcze Dr. Panda & Toto's Treehouse - mądra, edukacyjna gra o żółwiu Toto, którym trzeba się opiekować.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Pony Sisters Hair Salon 2 - dla małych miłośniczek kucyków.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli dziecko lubi rysować, polecam Drawing for Kids & Toddler PRO. Ta aplikacja pomoże mu opanować rysowanie najbardziej popularnych kształtów - zwierząt etc.

Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!