Zasygnalizuj

Gry dla dzieci

Zadaj pytanie 6halinKova - Ostatnia odpowiedź dnia 18 lis 2016 o 13:43
jakie gry dla 4-latka polecacie?
Zobacz więcej 
Przydatny
+2
mniej bardziej
Ja polecam Sandwich Chef firmy Duckie Deck (właściwie każdą ich grę można polecać). Gra polega na układaniu fantazyjnych kanapek według wzoru. Moje dziecko potem odtwarza kanapki w rzeczywistości, dzięki czemu zjada rzodkiewkę i pomidory :-)
Dodaj komentarz
Przydatny
+2
mniej bardziej
Mały Górnik - bardzo wesoła i fajna, dzieciom się spodoba.
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 12 maj 2016 o 11:49
Tu jest kilka nfajnych propozycji, m.in. Steamy Window : http://pl.ccm.net/faq/8866-darmowe-gry-na-androida-dla-malych-dzieci
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
Może Tap Tap Dash? Prosta i wciągająca.
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 20 lip 2016 o 22:45
Tak, ale po 4. poziomie robi się nieco za trudna dla małego dziecka, a przez to frustrująca niestety. Choć pierwsze 3 poziomy dają dużo zabawy i śmiechu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A do tego klasyk nad klasyki czyli Pou - gra, którą kochają wszystkie dzieci.
Kert2 135Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 12 wrzesień 2016 Ostatnio zalogowany - 7 mar 2016 o 19:49
Spróbuj My Talking Tom. Fajna zabawa dla dzieciaków, tylko potem mogą chcieć żywego kotka.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jeśli dziecko to dziewczynka to polecam Barbie Best Job Ever.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Może coś z Disneya? Na przykład Disney Magic Kingdoms?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A jakiś fajny tertis? Co polecacie żeby reklam tak nie było dużo.
Kert2 135Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 12 wrzesień 2016 Ostatnio zalogowany - 21 cze 2016 o 09:52
O, dobry Tetris bez tony reklam. Podbijam pytanie. Ktoś coś poleca?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja polecam Carcassone. W planszówkę gram z dziećmi, a teraz pobrałem aplikację - będzie na podróż.
Karolllla 2002Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 12 kwi 2016 o 13:18
A to nie za trudne dla dzieci?
Odpowiedz
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 12 kwi 2016 o 15:04
Dla dzieci jest planszówka Dzieci z Carcassonne, ale aplikacji nie ma. Aplikacja Carcassonne może być za trudna, jak Karolllla pisze.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Disney Crossy Road - najnowszy hit Disneya.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Może Masza i Niedźwiedź ? Gra oparta o fabułę popularnej kreskówki?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja polecam grę Kids CARS - polega na tym, że trzeba zaparkować samochód w garażu a potem naprawiać go, majsterkować, wymieniać różne część.

Dzieci bardzo to lubią :)
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Polecam Egg!, czyli opiekę nad zwierzątkiem. Trochę jak Pou. Trzeba wysiedzieć jajko, a potem opiekować się zwierzakiem. Gra dla dzieci, które mają już swój telefon, bo inaczej będą cały czas podbierać wspólny tablet albo telefon rodzica.
Kert2 135Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 12 wrzesień 2016 Ostatnio zalogowany - 27 lip 2016 o 22:18
Właśnie... Podbieranie telefonu. Skąd ja to znam. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
PJ Masks Moonlight Heroes to jest wspaniała zręcznościówka i to nie tylko dla dzieciaków. Jest 3 bohaterów do wyboru, a każdy z nich ma inną moc. Fajna zabawa.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jest jeszcze Dr. Panda & Toto's Treehouse - mądra, edukacyjna gra o żółwiu Toto, którym trzeba się opiekować.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Pony Sisters Hair Salon 2 - dla małych miłośniczek kucyków.
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!