Zasygnalizuj

Snapchat - problem [Rozwiązany]

Zadaj pytanie squeamish - Ostatnia odpowiedź dnia 4 kwi 2016 o 18:26
Witam, wczoraj stałem się właścicielem telefonu SONY XPERIA E2105. Połączyłem się z moim kontem snapchat i chciałem wysłać filmik do znajomych (między innymi do tego służy ta aplikacja). Po wciśnięciu i przytrzymaniu kółeczka na ekranie film zaczął się nagrywać. Zdziwiło mnie przybliżenie kamery... Pomijając ten fakt, dostałem odpowiedzi, że po odtworzeniu filmiku nie widać, jedynie na ekranie pojawiają się czarne piksele i miga coś kolorowego. Co może być przyczyną? I czy da się to w jakiś sposób naprawić? Proszę o pomoc, nigdzie nie mogę znaleźć podobnego wątku, a to dla mnie bardzo ważne.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Snapchat czasami nie działa prawidłowo. Spróbuj uruchomić aplikację ponownie lub zainstalować ją od nowa.
squeamish- 4 lut 2016 o 14:43
Niestety, nie pomaga. Nadal to samo.
Odpowiedz
Floreo 779Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 5 lut 2016 o 09:13
Mogę polecić poniższe rozwiązania:
- użycie programu Clean Master
- odinstalowanie Snapchata i zainstalowanie ponownie
- upewnienie się, że masz najnowszą wersję Androida na swój telefon.
Odpowiedz
squeami- 6 lut 2016 o 11:25
Clean Master ani reinstalacja aplikacji nie naprawiła problemu. Wersja androida 4.4.4
Odpowiedz
Karolllla 1985Opublikowany post poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 22 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 9 lut 2016 o 21:18
Nie wiem, jaki masz telefon - może jest nowsza wersja Androida?
Odpowiedz
squeamish- 10 lut 2016 o 13:01
XPERIA E4 (E2105) nowszego androida chyba nie ma
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ktoś jeszcze potrafi dać jakieś rozwiązanie?
Karolllla 1985Opublikowany post poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 22 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 8 lut 2016 o 14:07
Jesteś pewien, że z aparatem jest wszystko okej? Drugie pytanie - używałeś Snapchata na innym urządzeniu i było w porządku?
Odpowiedz
squeamish- 8 lut 2016 o 21:05
Z aparatem wszystko w porządku, filmy od innych też odtwarzają się bez problemu. Tak, używałem snapchata na troszkę starszym telefonie i było ok.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jeszcze jakieś pomysły? Grzebałem w ustawieniach, próbowałem zmieniać rozdzielczość ale dalej to samo...
Floreo 779Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 9 lut 2016 o 14:06
Obawiam się, że być może trzeba będzie poczekać na aktualizację Snapchata.
Odpowiedz
squeamish- 9 lut 2016 o 14:48
Wczoraj była aktualizacja :) ale to też nie pomogło..
Odpowiedz
sanny- 9 lut 2016 o 21:21
A czy próbowałeś odwrócić kamerę, tzn. nagrywać bez patrzenia w ekran, czyli - że tak powiem - aparatem właściwym.
Odpowiedz
squeamish- 10 lut 2016 o 12:41
Zarówno w przedniej jak i w tylnej kamerze występuje ten sam problem. Zastanawia mnie to dziwne "przybliżenie" gdy zaczynam nagrywać film
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Generalnie jest jakiś problem z aplikacją Snpachat na telefonach marki Sony Xperia. Zobacz, tu były podobne pytania:
http://pl.ccm.net/forum/affich-15246-snapchat
http://pl.ccm.net/forum/affich-14686-snapchat
squeamish- 10 lut 2016 o 12:55
No widzisz, ale żaden z nich nie został rozwiązany :(. Teraz znalazłem podobny problem na forum android i piszą tam, że to może być wina najnowszego softu na telefon i można zrobić Downgrade. Ale szczerze mówiąc trochę się obawiam żebym nic nie sknocił. :P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Tu znajdziejsz podpowiedzi, którę mogą pomóc: problem z aparatem w Snapchacie
Floreo 779Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 31 mar 2016 o 18:33
Jeśli nic nie działa, napisz bezpośrednio do wsparcia technicznego Snapchata: https://support.snapchat.com/co/bug-report
Odpowiedz
Floreo 779Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 1 kwi 2016 o 12:25
A po najnowszej aktualizacji z końca marca nadal masz problemy z aparatem?
Odpowiedz
Floreo 779Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 4 kwi 2016 o 18:26
Pisałaś do supportu Snapchata? Dostałeś jakąś odpowiedź?
Odpowiedz
KendalKim 61Opublikowany post wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 14 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 4 kwi 2016 o 18:26
Ja też tak mam, że kamera mi jakby chciała zbliżyć, ale nie do końca i jest takie drżenie obrazu przy kręceniu filmu. Ale nie wpływa to na jakość filmu, tzn. nie ma tego drżenia w finalnym filmie. A z kolei w Snapchacie nie ma żadnego błędu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!