Telewizja mobilna - co polecacie?

Rozwiązany/Zamknięty
MarcinEs - 30 maj 2014 o 10:30
 kroksik - 4 cze 2014 o 17:21
Hej, hej, przymierzam się do kupienia jakiejś telewizji mobilnej, ale mało się znam na rzeczy. Wiem, że Netia coś kiedyś oferowała.

Co polecacie? Dzięki za pomoc!

6 odpowiedzi

Ja uważam, że Netia ma lepszą ofertę niż Cyfrowy, bo oferuje więcej kanałów i ciekawsze, a jak ktos ma neta z Netii jak ja na przykład albo planuje to już w ogóle sie opłaca, bo masz wszystko od jednego operatora i raz płacisz i masz głowy
1
smaria Posty 341 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 354
30 maj 2014 o 11:57
Jak Ci zależy tylko na podstawowych kanałach to oferta podstawowa Cyfrowego Polsatu jest ok, w sumie to nawet chyba z tym ich zestawem ekstra się opłaca, no ale to zależy jak często potrzebujesz oglądać telewizji poza domem.
0
Meastrio Posty 402 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 sierpień 2017 286
2 cze 2014 o 13:15
Jeśli jesteś klientem Orange, pomyśl o Orange Tu i Tam. Mają dobre ceny, niezły zasięg, sporo kanałów i filmów. Ja czasem korzystam i lubię to.
0
dziękuję za opinię, netia mnie chyba przekonała najbardziej, Orange nie ufam, za dużo się naczytałem na forach opinii niezadowolonych klientów.
0
Ja mam netię i jestem zadowolona.
0
A ja odradzam Orange, drogo i same problemy, ciągle trzeba reklamacje składac, przynajmniej jak chodzi o abonamenty w telefonach, no ale jak coś takiego źle działa to co dopiero telewizja mobilna.
0
Dołącz do nas!