Oddzielne gniazda słuchawkowe po zadokowaniu dla Thinkpada

Zamknięty
bakazings Posty 2 Data rejestracji wtorek 15 marzec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 30 marzec 2022 - 15 mar 2022 o 07:33
bakazings Posty 2 Data rejestracji wtorek 15 marzec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 30 marzec 2022 - 30 mar 2022 o 19:36
Mam ThinkPad X201 z systemem MX Linux i właśnie kupiłem do niego stację dokującą. Zauważyłem, że ma też gniazdo słuchawkowe, co oznacza, że ​​razem z gniazdem, które jest w moim laptopie, mam 2. Chciałem podłączyć głośnik do stacji dokującej, a słuchawki do laptopa i pracować osobno, jakbym mógł wybrać, kiedy dźwięki dochodzą z głośnika lub słuchawek, ale jak je podłączałem, zostały rozpoznane jako jedno urządzenie i jednocześnie odtwarzają dźwięki. To dziwne, ponieważ gniazda mikrofonowe zachowują się osobno, co jest dziwne i właściwie tego chciałem. Czy jest sposób na oddzielenie 2 gniazd słuchawkowych?
Zobacz również:

1 odpowiedzi

bakazings Posty 2 Data rejestracji wtorek 15 marzec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 30 marzec 2022
30 mar 2022 o 19:36
Mam ThinkPad X201 z systemem MX Linux i właśnie kupiłem do niego stację dokującą. Zauważyłem, że ma też gniazdo słuchawkowe, co oznacza, że ​​razem z gniazdem, które jest w moim laptopie, mam 2. Chciałem podłączyć głośnik do stacji dokującej, a słuchawki do laptopa i pracować osobno, jakbym mógł wybrać, kiedy dźwięki dochodzą z głośnika lub słuchawek, ale jak je podłączałem, zostały ro https://omegle.onl/home/ zpoznane jako jedno urządzenie i jednocześnie odtwarzają dźwięki. To dziwne, ponieważ gniazda mikrofonowe zachowują się osobno, co jest dziwne i właściwie tego chciałem. Czy jest sposób na oddzielenie 2 gniazd słuchawkowych?

isseue gt solved
0
Dołącz do nas!