Trasa w Google Maps

Rozwiązany/Zamknięty
Przemek - 11 lip 2018 o 07:46
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 12 lip 2018 o 09:16
Dzień dobry,
Mam pytanie odnośnie przesyłania map z Google Maps na mobilne Google Maps, czyli z komputera na telefon :)
Ustawiłem sobie trasę w mapach na komputerze, ze wszystkimi punktami przez które chcę przejechać, ale po przesłaniu trasy do telefonu, trasa nie zgadza się z tym co miałem na komputerze. Myślałem, że jak się ustali na kompie, to identyczna przesyła sie do telefonu.

Pozdrawiam.


1 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
Zmodyfikowany dnia 11 lip 2018 o 09:26
Tak powinno być. Może w aplikacji masz jakieś dodatkowe ustawienia w stylu omijanie płatnych dróg czy coś podobnego. Co się dokładnie nie zgadza? Zniknęły punkty pośrednie?
1
Witam.
Właśnie o to chodzi, że miałem zaznaczone i wi komputerze i w telefonie żeby omijać drogi płatne.
Po wysłaniu trasy do telefonu, otworzyłem trasę i była w 30% inna niż na komputerze.
Zgubił w telefonie punkty pośrednie. Fakt, że to były utworzone punkty po przeciągnięciu trasy na mapie. Jak dodać na mapie punkty, przez które chcę jechać i by one zostały po transferze do telefonu
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
12 lip 2018 o 09:16
Najlepiej punkty dodawać nie przez przeciągnie, ale poprzez guzik Dodaj miejsce docelowe - klikasz i dodajesz swoje punkty pośrednie. Może ich być max. 10.

Choć oczywiście mapa z punktami pośrednimi powinna działać tak samo zarówno przy przeciąganiu punktów, jak i przy ich wpisywaniu.
0
Dołącz do nas!