Zasygnalizuj

Problem z usunięciem SpyHunter [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Radian48 - Ostatnia odpowiedź dnia 13 lis 2016 o 00:46
Dzień dobry,

Mam Problem z usunięciem SpyHunter 4. Gdy usuwam w Panelu sterowania to wyświetla się okienko: "Enigma Software Installer" i proponuje wybór języka. Próbowałem używając funkcji AVG - zniszcz trwale, wtedy otrzymuję komunikat: "Niestety, nie można zniszczyć tego pliku. Otworzony jest w innym programie. Zamknij program i spróbuj ponownie". Co to znaczy? Nie otwierałem go. Jak go usunąć?
Pozdr.
Zobacz więcej 
Przydatny
+4
mniej bardziej
Hej

Tak, w ogóle to SpyHunter jest fałszywym programem antywirusowym a tak serio to masz sporo cech wirusa, właśnie chociażby to, że są problemy z odinstalowaniem.

A jak usuwałeś przez Panel sterowania/ dodań usuń programy to usuwałeś to w trybie normalnym czy awaryjnym? Jak w standardowym to spróbuj włączyć tryb awaryjny i tak to usunąć.

Jakby nie dało rady, to możesz użyć albo

1) Microsoft FixIT Uninstall (więcej tutaj http://support2.microsoft.com/mats/program_install_and_uninstall/pl)

albo

2) Revo Uninstaller - w wersji demo jest do pobrania za darmo.
donkie- 29 maj 2015 o 15:29
no to masz jeszcze
adw cleaner
malware antibytes
jak nic nie pomaga to przywrócenie ustawień fabrycznych i reinstalacja systemu
innej opcji nie ma
Odpowiedz
chillwalker- 2 lip 2015 o 18:15
witam.mi pomógł geek uninstaller.pozdrawiam.
Odpowiedz
Mariola- 24 lip 2015 o 23:23
Dzięki wielkie,przy waszej pomocy udało mi się wywalić spyhuntera po zainstalowaniu
revo
Odpowiedz
Jerzy- 6 lis 2016 o 16:02
Witam wszystkich! Po przeczytaniu Waszej korespondencji skorzystałem z "geek uninstaller" -"spy hunter 4" wyleciał w kilka sekund. A tak bardzo się męczyłem!!! Dzięki serdeczne!
Odpowiedz
swojak4u- 13 lis 2016 o 00:46
U mnie nie widzi zaden z tych programów SH i dupa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
Jest filmik instruktażowy na YB https://www.youtube.com/watch?v=mcvr3l1VEMU
ale moim zdaniem strasznie skomplikowany i ostatecznie nie wiadomo, czy się odinstalowało, ale... ja widzę jeszcze jedno wyjście - przywrócenie ustawień fabrycznych komputera.

Wprawdzie stracisz wszystkie dane i ustawienia, no ale tego świństwa też się pozbędziesz raczej. Ustawienia fabryczne zwykle są skuteczne w takich przypadkach.

Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
mi tez pomógł RevoUninstaller, a z spyhunter tez meczylem sie bardzo dlugo
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
W Menu-Start SH nie był widoczny. Część plików usunałem w z ProgramFiles. To co zostało próbowałem usunąć w trybie awaryjnym i nie udało się. Microsoft FixIT Uninstall nie wykrył automatycznie błędów związanych SpyHunter. Gdy próbowałem "ręcznie" to chciał kod produktu, którego nie znam i nie mogłem nigdzie znaleźć.
Dopiero przy użyciu RevoUninstaller udało sie usunąć SH. Komputer od razu zaczął szybciej działać.
Dziękuję
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
to dobrze, że się udało, ale wychodzi na to, że ze SpyHunter to jest loteria, bo ja znam przypadki, że Revo Uninstaller też nie dawał rady, a z kolei Microsoft Fix It tak, no ale najważniejsze, że się udało :)
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
revo nie widzi u mnie spy huntera wiec go nie usunie a zawsze ptrzy włączeniu kopma włącza sie skanowanie spy huntera jak to świństwo usunąć?
miki- 29 maj 2015 o 14:22
były robione próby z Microsoft Fix It? http://support2.microsoft.com/mats/program_install_and_uninstall/pl no i co się pojawia, jaki komunikat przy próbie dezinstalacji poprzez Panel sterowania/Dodaj i usuń programy?
to samo?
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!