Trudności w sformatowaniu karty SD z wieloma partycjami.

Zamknięty
bakysengs Posty 2 Data rejestracji czwartek 21 lipiec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 12 sierpień 2022 - 21 lip 2022 o 09:23
bakysengs Posty 2 Data rejestracji czwartek 21 lipiec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 12 sierpień 2022 - 12 sie 2022 o 23:40

mam kartę sd, która by usingła wcześniej używana w raspberry pi, którą chciałbym sformatować, ale nie mam szczęścia w zarządzaniu dyskami.

karta sd ma 2x partycje, małą partycję rozruchową i większą partycję pamięci masowej. widoczna jest tylko mała partycja rozruchowa to macos. to jedyna partycja, którą mogę sformatować. i nie mogę usunąć partycji, aby sformatować sd jako jeden ciągły wolumin.

jakieś pomysły?

1 odpowiedzi

bakysengs Posty 2 Data rejestracji czwartek 21 lipiec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 12 sierpień 2022
12 sie 2022 o 23:40

mam kartę sd, która by usingła wcześniej używana w raspberry pi, którą chciałbym sformatować, ale nie mam szczęścia w zarządzaniu dyskami.

karta sd ma 2x partycje, małą partycję rozruchow omegle ą i większą partycję pamięci masowej. widoczna jest tylko mała partycja rozruchowa to macos. to jedyna partycja, którą mogę sformatować. i nie mogę usunąć partycji, aby sformatować sd jako jeden ciągły wolumin.

jakieś pomysły?

ISSUE GOT SOLVED!!

0