Zasygnalizuj

Windows 7 czy 8 - który lepszy? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie wind - Ostatnia odpowiedź dnia 8 kwi 2016 o 17:48 przez Karolllla
Dzień dobry,

kupuję nowego laptopa i zaproponowano mi model z wgranym oprogramowaniem - Windows 8. Słyszałam o nim bardzo różne opinie - dobre i złe.

Jak sądzicie, powinnam się zdecydować? Dodam, że z Win 7 jestem b zadowolona.

Dziękuję!
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Hej, ja bym Wina 8 nie brała za nic, cały czas coś tam niby ulepszaja, ale moim zdaniem to najgorszy jaki może być i do wszystkiego masz to głupie konto Windows czy jak sie tam nazywa, ja bym została prz 7, jest naprawde spoko
Przydatny
+0
bardziej mniej
Dla mnie Windows 8 jest trudny przez te dwa przeskakujące pulpity i w ogóle inaczej wygląda, też wolę 7.
Przydatny
+0
bardziej mniej
a ja tam uważam, że jak się człowiek przyzwczai, to i 8 spoko, poza tym chcąc nie chcąc jak chcemy iśc z duchem czasu to na wszystkim trzeba sie znać
Przydatny
+0
bardziej mniej
Tak, mnie też trudno się przyzwyczaić do 8.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja mam 7 i jest dobrze.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja jako starsza osoba mogę powiedzieć, że Windows 8 widziałam i próbowałam obsługiwać, ale nie umiem odnaleźć się w tym. Dlatego dla starszej osoby polecam raczej dawniejszy system.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja czekam na Windows 9
Przydatny
+0
bardziej mniej
@PG no nie jest to zła opcja, bo nawet Windows 8.1 przymula tak samo jak 8, to był jednak niewypał, serio lepiej zostać przy 7 i czekać ewentualnie na 9, zależnie jaka będzie.
Przydatny
+0
bardziej mniej
ja też próbowałem się przestawić na win 8 ale było to okropnie denerwujące. Więc korzystam z 7.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Najlepszy to jest Windows 10.

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!