Zasygnalizuj

Czy Windows można aktywować telefonicznie? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Martusia 428Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 22 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 7 kwi 2016 o 23:19
Powiedzcie, czy to prawda, że system Windows można aktywować telefonicznie? Jak tak, gdzie znajdę numer dla Polski?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Aha jeszcze jedno, czy to coś kosztuje takie połączenie?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Tak, możesz, jeśli np nie masz dostępu do neta. Numer i wszystko na stronie Microsoft.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
ok, a orientujesz się, ile to kosztuje?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja nie wiem, ale w Internetach krążą historie o tym, że dużo to kosztuje i ogólnie droga przez mękę, więc chyba lepiej jednak przez komputer to zrobić
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Witajcie,
Rozwiewając wszelkie plotki o kosztach aktywacji przez telefon chcę Was uspokoić, że kosztuje to tyle co zwykła rozmowa telefoniczna.
Często dokonuje aktywacji przez komórkę (Orange) i do abonamentu no limit doliczane jest ok 5, 7 PLN.
Aktywacja trwa średnio około 5 - 10 min. Podaje się kilka członów liczb, potwierdzając każdy człon krzyżykiem, następnie przez telefon usłyszymy kod, który trzeba wklepać. To również jest kilka członów.

Jeśli ktoś umie dogadać się z automatycznym biurem obsługi operatora komórkowego to z tym sobie również bez problemu poradzi.

Pozdrawiam
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!