Błąd logowania Messenger

Zamknięty
Jullia_q Posty 1 Data rejestracji sobota 29 czerwiec 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 29 czerwiec 2019 - Zmodyfikowany dnia 30 cze 2019 o 13:58
Krzychu Posty 85 Data rejestracji poniedziałek 9 maj 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 4 listopad 2019 - 30 cze 2019 o 13:59
Nie mogę się zalogować na swoje konto Messenger. Za pierwszym razem, jak chciałam zalogować się na innym urządzeniu, wydawało mi się, że podaje prawidłowe hasło. Niestety wyskakiwało mi powiadomienie, że jest nieprawidłowe. Po kilkukrotnym kliknięciu ,,nie pamiętam hasła" i wpisaniu innego, aby zmienić poprzednie, wciąż pokazuje mi się komunikat, że hasło jest nieprawidłowe. Przez kilka dni odinstalowywałam aplikację Messenger i znów robiłam to samo, lecz niestety w dalszym ciągu nie udaje mi się zalogować. Proszę o poradę. Serdecznie z góry dziękuję.

1 odpowiedzi

Krzychu Posty 85 Data rejestracji poniedziałek 9 maj 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 4 listopad 2019 145
30 cze 2019 o 13:59
Cześć,

Radziłbym na jakiś czas wstrzymać się z używaniem Messengera, bo za chwilę dostaniesz blokadę za ciągle zmienianie hasła. Poczekaj dwa trzy dni i spróbuj skorzystać z opcji "Nie pamiętam hasła", jeśli nie dasz rady się normalnie zalogować.
1
Dołącz do nas!