Zasygnalizuj

Candy Crush Saga - problemem jest gra Candy Crush Saga i Soda [Rozwiązany]

zadaj pytanie julkab 2Posty piątek 1 wrzesień 2017Data rejestracji 3 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 9 lis 2017 o 09:21 przez Karolllla
Od dawna gram w Candy Crush Saga i Candy Crush Soda,ale od kilkunastu miesięcy nie mogę przejść 130 poziomu na Candy Crush Saga, a 52 poziomu na Candy Crush Soda. Proszę o pomoc, bo wściekam się,że nie daję rady. Dzioęki za pomoc.Przeglądałam niby pomoc na You Tube,ale to mi nic nie daje,bo tam pokazują to co ja robię,mnie nie udaje się przejść tych poziomów.
Przydatny
+2
bardziej mniej
Z doświadczenia wiem - a sama utknęłam kilka razy na wiele tygodni, że za którymś razem wreszcie się uda.

Ostatecznie dokup doładowania i wygraj w ten sposób. Jesli nie chcesz kupowac, korzystaj z codziennych darmowych loterii, w których można zdobyć potrzebne doładowania.
julkab- 26 paź 2017 o 13:43
To ileż jest tych poziomów na Candy Crush Saga?? ja utknęłam na 191 poziomie i dalej ani rusz... :)
Odpowiedz
Floreo 1332Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 8 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 26 paź 2017 o 14:38
Najnowsza informacja z tego wątku mówi, że jest 2825 etapów :-)
Odpowiedz
julkab- 27 paź 2017 o 20:09
To wynika z tego, że przejście wszystkich poziomów zajmie mi kilka lat, ;) tym bardziej,że jak wspomniałam utknęłam na 191 poziomie i ani rusz
Odpowiedz
julkab Floreo - 8 lis 2017 o 16:42
Witaj!! :) Trzeba mieć nie lada spokojne usposobienie,aby grać w Candy Crush Saga ;) Pisałam,że utknęłam na 191 poziomie,a dzisiaj nagle przeszłam za jednym zamachem 24 poziomy. To tylko tyle,do usłyszenia.Pozdrawiam. :)
Odpowiedz
Karolllla 2618Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 9 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 9 lis 2017 o 09:21
Bardzo często zdarza mi się taka sytuacja. Męczę się z jednym poziomem kilka miesięcy, a potem nastepne przelatują jeden po drugim. Gratulacje!
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!