Zasygnalizuj

Candy Crush Saga - problemem jest gra Candy Crush Saga i Soda [Rozwiązany]

zadaj pytanie julkab 2Posty piątek 1 wrzesień 2017Data rejestracji 3 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 8 wrz 2017 o 07:17 przez LuizaFrytka
Od dawna gram w Candy Crush Saga i Candy Crush Soda,ale od kilkunastu miesięcy nie mogę przejść 130 poziomu na Candy Crush Saga, a 52 poziomu na Candy Crush Soda. Proszę o pomoc, bo wściekam się,że nie daję rady. Dzioęki za pomoc.Przeglądałam niby pomoc na You Tube,ale to mi nic nie daje,bo tam pokazują to co ja robię,mnie nie udaje się przejść tych poziomów.
Przydatny
+1
bardziej mniej
Z doświadczenia wiem - a sama utknęłam kilka razy na wiele tygodni, że za którymś razem wreszcie się uda.

Ostatecznie dokup doładowania i wygraj w ten sposób. Jesli nie chcesz kupowac, korzystaj z codziennych darmowych loterii, w których można zdobyć potrzebne doładowania.
julkab- 6 wrz 2017 o 23:38
Ja pytam grzecznie, więc grzecznie odpowiadaj, nie wymądrzaj się,bo wynika z tego, że nie masz pojęcia jak przejść ten 130 poziom.
Odpowiedz
LuizaFrytka 7Posty środa 19 październik 2016Data rejestracji piątek 8 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 7 wrz 2017 o 12:19
Ja także jestem grzeczna, podobnie moje pytanie - jest kulturalne i napisane poprawną polszczyzną. Jestem po prostu ciekawa. Pytasz co trzeba zrobić, a jest to pokazane na każdym poziomie. Wydało mi się dziwne, że dopiero na 130 poziomie pojawiło się takie pytanie.
Odpowiedz
julkab- 7 wrz 2017 o 19:17
Pytanie pojawiło się na 130 poziomie,ponieważ akurat ten poziom jest wyjątkowo trudny.A grzeczna niestety nie jesteś, tylko arogancka.
Odpowiedz
julkab LuizaFrytka - 7 wrz 2017 o 19:46
I jeszcze jedno - na 130 poziomie nie ma informacji ile czego zebrać,gdyby taka była nie pytałabym,ale widzę, że nikt nie wie jak przejść ten poziom.Mówić i wymądrzać się ja też potrafię, gorzej z realizacją zadania w grze.
Odpowiedz
LuizaFrytka 7Posty środa 19 październik 2016Data rejestracji piątek 8 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 8 wrz 2017 o 07:17
130 poziom: 5 razy połącz ze sobą dwa cukierki w paski.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!