Zasygnalizuj

Jackpot [Rozwiązany]

zadaj pytanie Jakinick 3Posty niedziela 26 marzec 2017Data rejestracji poniedziałek 27 marzec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 8 wrz 2017 o 07:20 przez LuizaFrytka
Krecilam kolkiem jackpot tysiace razy. Jak to jest mozliwe, ze nigdy nie wygralam najwiekszej nagrody. manipulacja i tyle w tym temacie.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Przykro nam bardzo :-( Mowa o aplikacji na smartfona?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Candy Crush. Gram na i-padzie i i-phonie. Kilka tysiecy razy krecilam kolowrotkiem i wygrywalam nagrody. Zawsze tajemniczo omijany jest jackpot. Pozdrawiam.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Możliwe, że coś jest na rzeczy. Ja też gram w CCS w od lat i nigdy nie miałam jackopta. Zwykle 5 ruchów, rybki albo różowe kółeczko.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Dokladnie tak Karolllla. Pisze o tym tylko dlatego, ze nie lubie oszustwa. Tak mnie to irytuje, ze mimo dotarcia do poziomu 468 chyba zrezygnuje.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Rozumiem Cię doskonale :) Chociaż ja zbyt mocno lubię tę grę, żeby się przejmować takim drobiazgiem. Ale ja jestem dopiero na 200 poziomie :)
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Gram w CCS od kilku lat. Kręce kółeczkiem każdego dnia. Jeden raz trafiłam Jackpota. Było to tuż po aktualizacji aplikacji i ogólnie miałam wtedy niezłego farta - przeszlam naraz kilkanaście poziomów. Następnego dnia wszystko wróciło do normy, a Jackpota nie trafiłam nigdy więcej.
Karolllla 2540Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 31 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 30 mar 2017 o 12:05
A więc Jackpot naprawdę istnieje!
Odpowiedz
Floreo 1235Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 8 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 30 mar 2017 o 12:37
Tak :-D Ale wydaje mi się, że był to błąd w aplikacji.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Istnieje ! Pewnie na takiej samej zasadzie jak wygrana w lotka wrrrr.
LuizaFrytka 7Posty środa 19 październik 2016Data rejestracji piątek 8 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 8 wrz 2017 o 07:20
Ja też nigdy nie trafiłam Jackpot. Zwykle dostaję lizako-młot lub kokosowe kółko.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!