Zasygnalizuj

Myszka [Rozwiązany]

zadaj pytanie Robertski69 5Posty sobota 31 grudzień 2016Data rejestracji 5 luty 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 6 lut 2017 o 11:42 przez Gerwazy
Zacząłem oglądać filmy z komputera i mam problemy z myszką bo mój laptop przestał rozpoznawać urządzenie przyjmujące sygnał do laptopa.
Czemu tak się dzieje i jak skorygować tę wadę?
Przydatny
+2
bardziej mniej
Witaj,
Spróbuj zainstalować nowe kodeki. Wyszukaj w Google klkodec pack, pobierz i zainstaluj.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Robertski69 5Posty sobota 31 grudzień 2016Data rejestracji 5 luty 2017 Ostatnio zalogowany - 5 lut 2017 o 16:16
Witaj Gerwazy znalazłem niedrogi, acz bardzo skuteczny sposób na myszkę. Prawdopodobnie skończył się jej żywot i czas było na zakup taniej ekonomicznej myszki, nie jestem graczem, który potrzebował by jakiejś super wypasionej myszki, ale wystarczyła mi myszka o podstawowych parametrach, a teraz nawet mam tą wygodę, że nie muszę myszki wyłączać po każdym zamknięciu i zakończeniu użytkowania laptopa, teraz sama się wyłącza i rozpoznaje urządzenie, do którego jest podłączona po ponownym otworzeniu laptopa.
Jednocześnie dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!