Zasygnalizuj

Klawisze strzałek i Backspace [Rozwiązany]

zadaj pytanie Robertski69 5Posty sobota 31 grudzień 2016Data rejestracji 5 luty 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 30 mar 2017 o 13:47 przez Karolllla
Dzień dobry, mam problem z klawiszami strzałek w lewo, prawo, góra, dół, oraz klawiszem Backspace. Przed problemem ruch tym klawiszami można było dokonać płynnie, wystarczyło nacisnąć, którykolwiek z klawiszy nie ważne, który a pisownia danej litery, czy dokonanie cofania czy przesunięcia do przodu kursora strzałką o więcej jak jedno pole jest niemożliwe. Nie działa tak jak powinien działać klawisz spacji i klawisz Backspace, który wcześniej wystarczyło nacisnąć by skasować cały tekst. Teraz wszystko jest do wykonania, ale trzeba to robić naciskając klawisz wielokrotnie by powtórzyć wykonywaną i chcianą czynność.
Dziękuję z góry za odpowiedź!

Przydatny
+1
bardziej mniej
Proponuje zrobic recovery systemu.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ale w jakimś programie się tak dzieje? Bo np. w starym Wordzie było tak, że jak przytrzymasz Backspace, to rzeczywiście kasował wszystko. W nowym wordzie nie ma tej funkcji - trzymając Backspace kasuje się cały czas tyle samo tekstu. Ja uważam, ze teraz lepiej się panuje nad tą funkcją.

Jak chcesz skasować większy tekst, zaznacz go myszką i skasuj. Albo wciśnij ctrl + A i wtedy zaznaczysz cały tekst w aktywnym oknie i możesz go sobie skasować.
Robertski69 5Posty sobota 31 grudzień 2016Data rejestracji 5 luty 2017 Ostatnio zalogowany - 5 lut 2017 o 16:00
Witaj Komuszek. Piszesz, że w starym Wordzie właśnie jest tak jak to ja opisałem, a teraz jest tak, że naciskając Backspace lepiej kontrolujemy to co robimy i rzeczywiście idzie się do tego przyzwyczaić, jednakże tęskno mi do tego kiedy było tak, że po naciśnięciu strzałki lewo prawo można było kontrolować przesuw w lewo czy prawo teraz musimy w Wordzie 10 przeskakiwać po jednej literze.
Ale dziękuje za odpowiedź i przepraszam, że trwało to tak długo.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Dokładnie, tylko recovery pomoże.
Robertski69 5Posty sobota 31 grudzień 2016Data rejestracji 5 luty 2017 Ostatnio zalogowany - 5 lut 2017 o 16:03
Witaj Krrolllla a cóż to recorvery nie widzę takiego klawisza na klawiaturze? Podpowiedz gdzie go szukać. Dziękuję.
Odpowiedz
on- 27 mar 2017 o 07:45
A jaki to Windows?
Odpowiedz
Karolllla 2590Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 18 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 30 mar 2017 o 13:47
Recovery to nie jest guzik na klawiaturze tylko opcja przywracania systemu, bardziej zaawansowana operacja.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!