Problem z GPS w telefonie

Rozwiązany/Zamknięty
andruidka Posty 256 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 - 2 wrz 2016 o 09:44
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 - 28 wrz 2016 o 16:15
W czasie powrotu z wakacji nie mieliśmy żadnej mapy, ponieważ w jednym telefonie Here przestał widzieć mapy, które zostały pobrane i wciąż były widoczne - jakiś bug aplikacji. Po ponownje instalacji wszystko wróciło do normy. Z drugim telefonem był innym problem - w żaden sposób nie mógł się zlokalizować w Maps.Me. Problem zniknął w Polsce. I teraz moje pytanie - co się działo? Obie mapy - i Here, i Maps.Me - mogą i działają offline po uprzednim pobraniu map danego kraju. W drodze na wakacje działały obie, w drodze z wakacji - obie aplikacje padły. Ktoś wie, co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

1 odpowiedzi

Wyciągnąć atlas papierowy, który każdy kierowca powinien na wszelki wypadek zawsze wozić w samochodzie.
0
andruidka Posty 256 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 163
5 wrz 2016 o 19:56
Tak się w efekcie skończyło, ale jednak zabezpieczyliśmy się mając po dwie aplikacje na dwóch telefonach. Co było nie tak, ze nie zadziałały? Błąd aplikacji czy złe ustawienia w telefonie?
0
karakanka Posty 82 Data rejestracji piątek 11 marzec 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 28 czerwiec 2017 22
8 wrz 2016 o 18:57
Wygląda to na pechową awarię, ponieważ obie aplikacje działają offline lub na awarię GPS w telefonie, ale dziwne, że w Polsce wszystko zadziałało.
0
A może na karcie pamięci skończyło się miejsce? To też możliwe, choć raczej nie w przypadku dwóch telefonów jednocześnie.
0
andruidka Posty 256 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 163 > klara
26 wrz 2016 o 09:53
Nie skończylo się miejsce na karcie SD na pewno. Wszystkie mapy były pobrane jeszcze w Polsce, w domu, na stabilnym WiFi. Wyznaczyłam trasę, przejechałam ją palcem do celu i wszystko było ok. W drodze do - żadnych problemów. Na miejscu także korzystaliśmy z map i działały. Dopiero w drodze powrotnej wszystko uleglo awarii. Wróciłam, że tak powiem na azymut, pamiętając, jak jechałam wcześniej i oczywiście korzystając z papierowego atlasu. Ale dalej nie wiem co się stało, a co więcej, nie mogę odtworzyć tego problemu, żeby go pokazać jakiejś tęższej głowie.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
28 wrz 2016 o 16:15
Myślę, że trzeba tu napisać "zdarza się" i nie drążyć tematu. Każda aplikacja ma swoje słabsze dni. Albo nie lubi wracać do domu :)
0
Dołącz do nas!