Zasygnalizuj

Problem z GPS w telefonie [Rozwiązany]

Zadaj pytanie andruidka 188Posty czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji środa 30 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 28 wrz 2016 o 16:15
W czasie powrotu z wakacji nie mieliśmy żadnej mapy, ponieważ w jednym telefonie Here przestał widzieć mapy, które zostały pobrane i wciąż były widoczne - jakiś bug aplikacji. Po ponownje instalacji wszystko wróciło do normy. Z drugim telefonem był innym problem - w żaden sposób nie mógł się zlokalizować w Maps.Me. Problem zniknął w Polsce. I teraz moje pytanie - co się działo? Obie mapy - i Here, i Maps.Me - mogą i działają offline po uprzednim pobraniu map danego kraju. W drodze na wakacje działały obie, w drodze z wakacji - obie aplikacje padły. Ktoś wie, co powinnam zrobić w takiej sytuacji?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Wyciągnąć atlas papierowy, który każdy kierowca powinien na wszelki wypadek zawsze wozić w samochodzie.
andruidka 188Posty czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji środa 30 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - 5 wrz 2016 o 19:56
Tak się w efekcie skończyło, ale jednak zabezpieczyliśmy się mając po dwie aplikacje na dwóch telefonach. Co było nie tak, ze nie zadziałały? Błąd aplikacji czy złe ustawienia w telefonie?
Odpowiedz
karakanka 64Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 8 wrz 2016 o 18:57
Wygląda to na pechową awarię, ponieważ obie aplikacje działają offline lub na awarię GPS w telefonie, ale dziwne, że w Polsce wszystko zadziałało.
Odpowiedz
klara- 23 wrz 2016 o 10:22
A może na karcie pamięci skończyło się miejsce? To też możliwe, choć raczej nie w przypadku dwóch telefonów jednocześnie.
Odpowiedz
andruidka 188Posty czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji środa 30 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - 26 wrz 2016 o 09:53
Nie skończylo się miejsce na karcie SD na pewno. Wszystkie mapy były pobrane jeszcze w Polsce, w domu, na stabilnym WiFi. Wyznaczyłam trasę, przejechałam ją palcem do celu i wszystko było ok. W drodze do - żadnych problemów. Na miejscu także korzystaliśmy z map i działały. Dopiero w drodze powrotnej wszystko uleglo awarii. Wróciłam, że tak powiem na azymut, pamiętając, jak jechałam wcześniej i oczywiście korzystając z papierowego atlasu. Ale dalej nie wiem co się stało, a co więcej, nie mogę odtworzyć tego problemu, żeby go pokazać jakiejś tęższej głowie.
Odpowiedz
Karolllla 2003Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 7 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 28 wrz 2016 o 16:15
Myślę, że trzeba tu napisać "zdarza się" i nie drążyć tematu. Każda aplikacja ma swoje słabsze dni. Albo nie lubi wracać do domu :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!