Zasygnalizuj

Czym się różnią Stories Instagrama od Snapchata? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Krzychu 33Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 17 sie 2016 o 08:04
Za chwilę FB wprowadzi, że wpisy po dobie będą znikały. Wszyscy robią niby coś innego, a jednak to samo. Ktoś wie czym się różnią Stories Instagrama od tych na Snapie? Bo ja różnicy nie widzę.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Są pewne niuanse :-) Rzeczywiście Instagram odgapił tę funkcję od Snapa., ale naśladownictwo najlepszą formą pochwały.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Myślę, że ruch Instagrama był strzałem w dziesiątkę, bo wiele osób nie ogarnia Snapa i po kilku próbach porzuciło tę aplikację. Moim zdaniem jest wiele podobieństw i jedna zasadnicza różnica - Stories w wydaniu Instagrama są prostsze w obsłudze.
karakanka 64Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 16 sie 2016 o 18:36
Zgadzam się. Co więcej - Snapchat się zacina ludziom na zupełnie dobrych telefonach. Instagram nie ma tego problemu.
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 17 sie 2016 o 08:04
To racja. Instagram nie jest taki chimeryczną aplikacją jak Snapchat. Dużo bardziej stabilny i mniej błędów.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!