Zasygnalizuj

Jak wysłać duży plik? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Trisza 123Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji piątek 1 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 24 mar 2016 o 10:38
Mam problem, bo chcę wysłać duże pliki, ale nie chcę dawać w nieskończoność dostępu do nich na moim dysku Google. Jak je mogę wysłać? Nie mieszczą się jako załączniki.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
WeTransfer jest dla Ciebie. Wchodzisz, wysyłasz pliki, dodajesz maile odbiorców i koniec. Oni się martwią resztą, bo mają dwa tygodnie, żeby pobrać plik. Po tym czasie plik znika. Tu masz dokładną instrukcję jak wysyłać i pobierać pliki z WeTransfer.
Trisza 123Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji piątek 1 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - 21 mar 2016 o 21:20
A to jest bezpieczne? Jakieś wirusy się nie zaplączą?
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 22 mar 2016 o 11:19
To bezpieczna droga wysyłania plików. Korzystam od kilku lat, głównie otrzymuję tą drogą zdjęcia i filmy ze wspólnych wypadów ze znajomymi. Nigdy nie było problemów.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A Dropbox? Też daje radę.
panda0001 88Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji piątek 20 maj 2016 Ostatnio zalogowany - 24 mar 2016 o 10:38
Też. Jest wiele sposobów na przesłanie dużych plików. Czasem chciałabym, żeby był jeden. W pracy korzystam ze wszystkiego: Dropboxa, Google Drive'a, WeTransfera. Teraz jeszcze OneDrive. No, sporo tego jest.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!