Zasygnalizuj

Pobieranie aplikacji na telefon [Rozwiązany]

Zadaj pytanie rogaty 3Posty sobota 12 marzec 2016Data rejestracji 15 marzec 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 17 mar 2016 o 23:27
witam - jestem tu nowym forumowiczem i szuka odpowiedzi na dla niektórych banalne pytanie - jak mam ściągać aplikację na telefon , w tym przypadku Samsung s3 mini? Chciałem ściągnąć dziś program jakim jest ,
Language Translator
19 368
La Clave Ganadora SL ' . Program widnieje jako bezpłatny i to zadecydowało o jego pobraniu, gdy to zrobiłem ukazał się na zielono komunikat ,,pobrane''I tu zaczyna się problem bo w telefonie obszukałem wszystkie lokalizacje gdzie ów program mógł trafić ale w pobranych aplikacjach jest wiele innych lecz tej nie ma! Co robię ,nie tak' bo z uwagi na obecną sytuację życiową nie mam do kogo zwrócić się o pomoc.
proszę o jakąś poradę ,pozdrawiam.
Zobacz więcej 
Przydatny
+2
mniej bardziej
Do pobierania aplikacji ze sklepu służy program "Sklep Play". Na pewno masz taką ikonkę w swoim zbiorze programów.
Aby móc z niego skorzystać musisz w telefonie skonfigurować konto google. Jeśli nie masz konta google, to je otwórz poprzez intuicyjnego kreatora.

Instalowanie programów poprzez sklep play ma jedną podstawową zaletę - automatycznie zostajesz poinformowany kiedy wyjdzie nowa wersja, programy aktualizują się automatycznie i w razie resetu telefonu wystarczy wpisac konfigurację konta google a telefon autoamtycznie pobierze sobie i skonfiguruje wszystkie posiadane wcześniej aplikacje.
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
A skąd pobierałaś tę aplikację?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
ze strony Google Play.
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 15 mar 2016 o 12:29
Zawsze możesz wejść w aplikację Sklep Play na telefonie, kliknąć Moje aplikacje i wybrać z tamtej listy aplikację, którą pobrałeś.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Aplikacja powinna być widoczna na pulpicie telefonu, między innymi aplikacjami. Przesuwaj ekran palcem w prawo, na pewno znajdziesz.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
dzięki za odpowiedź . w ,pobranych' aplikacjach pojawiły się 3 nowe tyle tylko iż to prawdopodobnie gry - Peegla , Black Breaker 3 Zombies. to jedyne ,pobrania' jaki figurują w telefonie. Obszukałem wszystkie pliki w telefonie a tłumacza nie ma.
czas skorzystać z porady z godziny 12.29.
poinformuje co udało mi sie w/w sprawie.
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 17 mar 2016 o 20:27
Udało się?
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!