Instagram - dlaczego obcy ludzie lubią moja zdjecia?

Rozwiązany/Zamknięty
kasia - 16 wrz 2015 o 11:12
 kasia - 12 paź 2015 o 17:10
Hej, kiedy dostaję zdjęcie na Insta, dostaję polubienia od ludzi, którzy nie są moimi znajomymi. Skąd oni się biorą?

4 odpowiedzi

Cześć,

Jak chcesz, żeby tylko dane osoby widziały to ustaw status zdjeć prywatny.
1
Nie chcę ustawiać prywatnego statusu zdjęć, po prostu się zastanawiam, skąd ci ludzie się biorą na moim profilu.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
28 wrz 2015 o 11:21
Może to są znajomi znajomych. Jeśli ktoś z Twoich znajomych polubi Twoje zdjęcie, jego znajomi też to przecież widzą.
0
Taaak, a gdzie to widać?
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
8 paź 2015 o 10:07
Jak wejdziesz w zakładkę z serduszkiem masz tam do wyboru Ty albo Obserwowane. W polu Obserwowane znajdziesz polubienia tych, któych obserwujesz.

Czyli jeśli ludzie lajkują Twoje zdjęcia, ich znajomi to widzą.
0
Po hashtagach mogą Cię też znajdować. Np. jak ktoś prowadzi bloga o gotowaniu na bieżąco śledzi wszystko, co się ukazuje z tagami dotyczącymi jedzenia. W ten sposób buduje zasięg swojego bloga.
0
Może macie wspólnych znajomych?
0
Jak naciśniesz lupkę, tam masz też propozycje nowych znajomych, może w ten sposób na Ciebie trafiają?
0
Hej, poszperałam trochę po Instagramie i już lepiej rozumiem ten serwis. Dzięki Wam za wszystkie wyjaśnienia!
0
Dołącz do nas!