Dyskusje

Gdzie można oglądać

cześć, gdzie można oglądać youtuberów gdzie indziej niż na youtube i mi video?

Instagram ucina mi moje wyróżnione relacje

Witam, otóż mam mały problem z instagramem, a mianowicie ucina on mi moje wyróżnione relacje na moim profilu, miałam dużo wyróżnionych, a teraz gdy wc...

Problem z widocznoscia anonimowych postów na fb

Dzień dobry, moze ktoś ma podobny problem jak ja. Należę do pewnej grupy na fb, gdzie dosyć często pojawiają się ostatnio posty anonimowe. I ja widz...

Pytania na relacji

Dzień dobry, od kąt zainstalowałam Instagrama to do tej pory nie mogę udostępniać pytań na relacje. Jak wie ktoś jak to można naprawić to proszę pisać...

Wyłączone konto na instagramie

Dzień dobry, Od 11 dni mam problem z instagramem, cały czas się loguje i występuje coś takiego. Czy ktoś takie coś miał ? Jestt nasza na odzyskanie k...

Problem z zalogowaniem się messenger facebook

mam pewien problem dziś rano wchodząc na mesengera i Facebooka pokazuje mi że sesja wygasła i że muszę się jeszcze raz zalogować  gdy próbuję się zal...

Snap mnie wylogował, nie mogę się do niego zalogować cz 2

Witam, to już mój drugi wpis, przechodząc do problemu to snapchat mnie tak nagle wylogował wczoraj wieczorem 26.07.2023r. i nie mogę odzyskać dostępu ...

Ktoś obcy się włamał podaje się za mnie

Dzień dobry,

Zablokowana osoba na fb czy widzi mój profil poprzez instagr

Dzień dobry, Mam pytanie zablokowałem jedną osobę na fb,czy ta zablokowana osoba widzi mój profil na FB poprzez Instagram?bo dziś zajrzałem na Instag...

Inni nie widzą mojej relacji na fb

Dzień dobry, co może być nie tak jeżeli inni nie widzą mojej relacji na FB, a jest ustawiona na publicznie ?

Nie przychodzi sms uwierzytelniania facebook

Witajcie, szukam pomocy.  Zmieniłem telefon (poprzedni umarł), nie mogę zalogować się do fb. Wszytskie sposoby prowadzą do uwierzytelniania dwuskładn...

Usunięte konto na instagramie, pokaznie profilu

Dzień dobry, kolega usunął, swojego instagrama i mam w wiadomości użytkownik instagrama, a dziś po paru dniach wchodzę i widzę jego zdjęcie profilowe...

Wyniki 1 - 12 z 12
Dołącz do nas!