Zasygnalizuj

Która przeglądarka zżera najwięcej zasobów? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Community00 91Posty środa 4 luty 2015Data rejestracji środa 4 maj 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 19 paź 2016 o 11:43 przez andruidka
Hej, której należy unikać pod tym względem?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Pytanie przewrotne, z jednej strony najwięcej zżera Google Chrome, stosunkowo mało Firefox, ale Firefox często pada pod naporem portalu z dużą ilością grafiki, Chrome nie.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Wszystko zależy od platformy, z jakiej korzystasz. Firefox lepiej wypada na Windowsach, na Linuksie zamula. Chrome zżera zasoby, ale działa w miarę poprawnie niezależnie od systemu. No chyba, że chodzi i Androida to już całkiem inna bajka, bo tu masz Operę MIni, dla mnie nie do zastąpienia.
Przydatny
+0
bardziej mniej
sorry, chodzi mi o

a)Windows
b) Android
Przydatny
+0
bardziej mniej
jak na Windows to ja polecam Firefox jest najlżejsza.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Unikać Chrome i IE
FF lub Opera
Przydatny
+0
bardziej mniej
Na Androida to Ci polecam Puffin Browser Pro
bo jest szybka, stabilna, bezpieczna i bez reklam. Niestety płatna ale na szczęście niedużo.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
A Edge? Microsoft próbuje do niej przekonać użytkowników na wszelkie sposoby: http://pl.ccm.net/news/1447-microsoft-zniecheca-do-chrome-a-i-firefoksa
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja jestem fanką Chrome i nie zamienię tej przeglądarki na nic innego. Czytałam ostatnio, że ma powstać lżejsza wersja Chrome, więc akurat, to ważna informacja dla wszystkich, którzy narzekają, że Chrome zjada za dużo zasobów.

Sami przeczytajcie:
http://pl.ccm.net/news/1545-nadchodzi-duzo-lzejszy-chrome
andruidka 192Posty czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji 7 luty 2017 Ostatnio zalogowany - 19 paź 2016 o 11:43
Rzeczywiscie Chrome jest super i się do niego przyzwyczaiłam już na dobre. Ale zamula niesamowicie na Androidzie i to jest ciężkie. Polecacie Opere mini na smartfona?
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!