Zasygnalizuj

Która przeglądarka zżera najwięcej zasobów?

Zadaj pytanie Community00 91Opublikowany post środa 4 luty 2015Data rejestracji środa 4 maj 2016 Ostatnia publikacja - Ostatnia odpowiedź dnia 19 paź 2016 o 11:43
Hej, której należy unikać pod tym względem?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Pytanie przewrotne, z jednej strony najwięcej zżera Google Chrome, stosunkowo mało Firefox, ale Firefox często pada pod naporem portalu z dużą ilością grafiki, Chrome nie.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Wszystko zależy od platformy, z jakiej korzystasz. Firefox lepiej wypada na Windowsach, na Linuksie zamula. Chrome zżera zasoby, ale działa w miarę poprawnie niezależnie od systemu. No chyba, że chodzi i Androida to już całkiem inna bajka, bo tu masz Operę MIni, dla mnie nie do zastąpienia.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
sorry, chodzi mi o

a)Windows
b) Android
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
jak na Windows to ja polecam Firefox jest najlżejsza.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Unikać Chrome i IE
FF lub Opera
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Na Androida to Ci polecam Puffin Browser Pro
bo jest szybka, stabilna, bezpieczna i bez reklam. Niestety płatna ale na szczęście niedużo.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A Edge? Microsoft próbuje do niej przekonać użytkowników na wszelkie sposoby: http://pl.ccm.net/news/1447-microsoft-zniecheca-do-chrome-a-i-firefoksa
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja jestem fanką Chrome i nie zamienię tej przeglądarki na nic innego. Czytałam ostatnio, że ma powstać lżejsza wersja Chrome, więc akurat, to ważna informacja dla wszystkich, którzy narzekają, że Chrome zjada za dużo zasobów.

Sami przeczytajcie:
http://pl.ccm.net/news/1545-nadchodzi-duzo-lzejszy-chrome
andruidka 186Opublikowany post czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji poniedziałek 7 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 19 paź 2016 o 11:43
Rzeczywiscie Chrome jest super i się do niego przyzwyczaiłam już na dobre. Ale zamula niesamowicie na Androidzie i to jest ciężkie. Polecacie Opere mini na smartfona?
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!