Dot.przesyłu zdjęć z komórki Samsung mini 2 S6500

Rozwiązany/Zamknięty
Janina - 10 gru 2014 o 10:22
czerwoniak Posty 115 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 14 styczeń 2016 - 10 gru 2014 o 12:36
Mam problem z przesyłem zdjęć z komórki na PC ,co należy zrobić aby móc z tej możliwośći korzystać?Zainstalowałam program Kies ale gdy podłączam komórkę poprzez usb nic z tego nie wychodzi.Proszę o pomoc .Janina

1 odpowiedzi

czerwoniak Posty 115 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 14 styczeń 2016 110
10 gru 2014 o 12:36
Chodzi o komputer stacjonarny czy laptopa? przypuszczam, że skoro piszesz PC to stacjonarny, ale na wszelki wypadek zapytam, bo gdyby się okazało, że to jednak jest laptop i to laptop z wejściem na kartę micro SD, to wtedy mogłabyś z telefonu wgrać zdjęcia na micro SD i włożyć micro SD do komputera bezpośrednio i raczej kartę micro sd powinien zobaczyć.

Jeśli nie, pisząc, że po pobraniu Kiesa, podłączasz komórkę do komputera poprzez usb i nic nie wychodzi, to masz na myśli, że komputer nie widzi w ogóle telefonu czy np wyświetla się jakiś komunikat o błędzie?

Poza tym jest fajny program (lepszy niż Kies), czyli AirDroid dostępny tutaj (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&hl=pl możesz spróbować nim, powinien zadziałać, ponieważ nie jest robiony na Samsungi tylko ogólnie na telefony z Androidem, więc ma większy zasięg, poza tym jak wejdziesz na stronę aplikacji w Google Play to masz też linki do forum pomocy związanych bezpośrednio z funckjonowaniem apki i przenoszeniem plików, więc jakby co, zawsze masz dwa źródła gdzie zapytać.
Aplikacja działa na komputery z systemem Windows oraz MAC.

Mam nadzieję, że pomogłem, powodzenia.
0
Dołącz do nas!