Shutter jak robić print screeny z opóźnieniem?

Rozwiązany/Zamknięty
Anonimowy - 25 cze 2014 o 16:51
 Anonimowy - 26 cze 2014 o 13:57
Hej, takie małe pytanko do tej pory w programie Shutter robiłem print screeny takie standardowe, teraz chodzi mi o to, że czasem potrzebuje coś zaznaczyć, a jak tak muszę zrobić i włączam shutter to mi znikają ustawienia, da się to jakoś zrobić tak żeby to działało z opóźnieniem?

4 odpowiedzi

Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
25 cze 2014 o 17:16
Witaj SerHamster, wchodząc do menu preferencje całkiem na dole jest opcja
Pobierz po czasie. Z automatu jest ustawiona na zero, więc zmieniasz na dajmy na to 10 sekund i wtedy masz czas wykonać działania, które mają być widoczne na zrzucie.
0
Dzięki za radę, tylko jedno jeszcze pytanko techniczne, czyli najpierw włączam shutter, a potem robię te manipulacje?
0
Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
25 cze 2014 o 18:14
No tak, ustawiasz opcję Zaznaczenie, czyli tak standarowo. Potem wybierasz pole, które ma być zaznaczone i wykonujesz potrzebne operacje tak żeby ekran do print screena wyglądał tak jak chcesz, 10 sekund jest wystarczającym opóźnieniem moim zdaniem, ale to już musisz sam sprawdzić.
0
10 sekund to dla mnie jak nawet za dużo, 7 u mnie się sprawdza idealnie!
0
Dołącz do nas!