Zasygnalizuj

Brak internetu po wybudzeniu z hibernacji komputera z Windows 10 [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Krzychu 33Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 2 sie 2016 o 23:31
Mam problem z laptopem na Windowsie 10. Mam w ustawieniach, że jak zamknę klapę, to komputer się hibernuje, chociaż takiej opcji nie ma w opcjach zasilania w pasku startu. Takie ustawienia zostały mi ze starego Windowsa i po aktualizacji nadal są. Pasuje mi to, ale wnerwia mnie, ze po wybudzeniu moja domowa sieć znika.

Muszę albo zamknąć i ponownie uruchomić komputer, albo jak mi się tego nie chce robić , lepiej jest zrestetowac router. Tylko to denerwujące. Jak mogę zażegnać ten problem?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
A nie możesz po prostu ręcznie na nowo połączyć się z internetem? Mnie też się tak czasem zdarza.
Krzychu 33Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 25 lip 2016 o 19:03
W tym sęk, że nie widzi mojej sieci. Nie dopisałem tego.

Po wybudzeniu z hibernacji widzi sieci wokoło, ale nie moją, domową, zapamiętaną.

Nie pomaga wyłączenie wifi w kompie. Jedynie ponowne uruchomienie komputera, co wiąże się z zamknięciem wszystkich programów - w końcu po to mam hibernację. Albo reset sieci na routerze.
Odpowiedz
Kert2 135Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 12 wrzesień 2016 Ostatnio zalogowany - 27 lip 2016 o 22:17
Możliwe, że problem leży w ustawieniach karty sieciowej, ale musisz pytać jakiejś tęższej głowy niż moja.
Odpowiedz
Krzychu 33Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 2 sie 2016 o 15:56
Poaktualizowałem system Windows i parę innych rzeczy i już się problem nie pojawia.
Odpowiedz
Karolllla 2002Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 2 sie 2016 o 23:31
Super! Dobra wiadomość :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!