Zasygnalizuj

Nie mogę przywrócić systemu [Rozwiązany]

Zadaj pytanie wiera69 3Opublikowany post wtorek 2 sierpień 2016Data rejestracji środa 3 sierpień 2016 Ostatnia publikacja - Ostatnia odpowiedź dnia 10 sie 2016 o 13:12
Witaj
proszę mi pomoc, chciałam przywrócic system do wczesniejszej daty użytkowania, ale nie mogę tego zrobić , ponieważ wspisując restore nie mam widocznej daty by ją zmienić
Zobacz więcej 
Przydatny
+2
mniej bardziej
Cześć,
Jeśli chodzi o zdjęcia, to kliknij prawym przyciskiem myszki na dowolnym pliku zdjęcia, który masz w folderze na pulpicie i wybierz opcję "Otwórz za pomocą" następnie wskaż program "Przeglądarka fotografii systemu windows". Jeżeli otworzy się zdjęcie - to oznacza że wszystko jest OK a tylko system zgubił informacje jakim programem otwierać tego typu pliki. Jeśli tak właśnie będzie, to także w "Otwórz za pomocą" jest również wskazania programu domyślnego - więc wskaż "Przeglądarkę fotografii systemu windows" (lub inny dowolny, który Ci pasuje.

Jeżeli chodzi o przywrócenie systemu do wcześniejszej daty użytkowania to nie zawsze da się przywrócić do dowolnego dnia. Kopie "ustawień" do przywracania robione są w określonych godzinach i jeżeli akurat wtedy komputer był wyłączony to kopii z danego dnia po prostu nie ma.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
O jakim systemie mówimy? Która wersja?
ikoj98- 2 sie 2016 o 15:54
Pewnie już przywrócił system :-D
Odpowiedz
wiera69 3Opublikowany post wtorek 2 sierpień 2016Data rejestracji środa 3 sierpień 2016 Ostatnia publikacja - 2 sie 2016 o 16:45
Nie udało mi się przywrócić sytemu, chodzi o windows 7 , mało tego na puilpicie mam foldery ze zdjęciami , ktorych nie mozna otworzyc, wyskakuja tak jakby zapisane byly jako strona www , dziwne , nie wiem co sie dzieje , prosze pomozcie mi
Odpowiedz
Krzychu 33Opublikowany post poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnia publikacja - 3 sie 2016 o 12:50
Może wystarczy zmienić ręcznie rozszerzenie z powrotem na jpg? Jak zapisywałać zdj z netu, to często zapisują się właśnie jako cała strona.
Odpowiedz
wiera69 3Opublikowany post wtorek 2 sierpień 2016Data rejestracji środa 3 sierpień 2016 Ostatnia publikacja - 3 sie 2016 o 14:27
To nie były zdjecia z netu, tylko moje., osobiste. Nawet pisma , które miałam w swoich folderach , tez sie nie otwierają, nie jestem informatykiem, więc nie wiem co mam zrobić. Wydaje mi się, że cos przez swoją nie uwagę usunełam lub zablkowałam i teraz nie mogę ich otworzyc tak jak powinnam ;-) Pozdrawiam
Odpowiedz
Floreo 788Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 9 sie 2016 o 23:08
Być może tylko straciłaś domyślne połączenie z programem do uruchamiania konkretnych plików. Napisz coś więcej o problemie. Widzisz pliki, ale mają dziwne ikony? W ogóle nie widzisz plików?
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!