Lekki wytrzymały komputer w podróż

Rozwiązany/Zamknięty
Pompidou - 17 lut 2016 o 01:13
 pomk - 24 lut 2016 o 11:13
Planuję pojeździć nieco. Dużo już zaplanowałam, ale zdałam sobie sprawę, że często będę przebywać w hostelach, albo tułać się po mieście czekając na przesiadkę etc. i raczej planuję nosić cenne rzeczy ze sobą (paszport, aparat, komputer). Jaki komputer mogę sobie sprawić, aby był lekki i nadawał się do pracy? Nie stać mnie raczej na MacBooka, więc coś bardziej przystępnego możecie zaproponować?

1 odpowiedzi

Asus Transformer Book - Asus wypuścił teraz serię takich hybrydowych komputerów, które są małe, lekkie, a monitor po odpięciu można używać jak tablet.

Widziałam to u znajomego i powiem Ci, że bardzo fajnie to wygląda. Opinie pod względem technicznym też ma dobre.
0
Dzięki! To chyba jest to, o co mi chodziło - tak na pierwszy rzut oka. I cena fajna. A bebechy też są znośne? Procesor, RAM? Ta cała reszta, o której nic nie wiem.
0
zulu5 Posty 245 Data rejestracji czwartek 2 kwiecień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 151
19 lut 2016 o 08:14
Wiesz, parametry techniczne tej serii nie są powalające, ale coś za coś.
System to Windows 8.1 i na instalację Windowsa 10 może nie wystarczyć pamięci.
Raczej umiarkowana pojemność dysku. To raczej przeglądarka internetowa + maszyna do pisania, jeśli chcesz instalować programy, może nie dać rady.

Ale jest lekki i poręczny.
0
O, to zła wiadomość. Chcę edytować zdjęcia, prosty vlog na YT. Czyli ten komputer może tego nie uciągnąć?
0
Raczej nie. Cos za coś.
0
Dołącz do nas!