Zasygnalizuj

Lekki wytrzymały komputer w podróż [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Pompidou - Ostatnia odpowiedź dnia 24 lut 2016 o 11:13
Planuję pojeździć nieco. Dużo już zaplanowałam, ale zdałam sobie sprawę, że często będę przebywać w hostelach, albo tułać się po mieście czekając na przesiadkę etc. i raczej planuję nosić cenne rzeczy ze sobą (paszport, aparat, komputer). Jaki komputer mogę sobie sprawić, aby był lekki i nadawał się do pracy? Nie stać mnie raczej na MacBooka, więc coś bardziej przystępnego możecie zaproponować?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Asus Transformer Book - Asus wypuścił teraz serię takich hybrydowych komputerów, które są małe, lekkie, a monitor po odpięciu można używać jak tablet.

Widziałam to u znajomego i powiem Ci, że bardzo fajnie to wygląda. Opinie pod względem technicznym też ma dobre.
Pompidou- 17 lut 2016 o 10:18
Dzięki! To chyba jest to, o co mi chodziło - tak na pierwszy rzut oka. I cena fajna. A bebechy też są znośne? Procesor, RAM? Ta cała reszta, o której nic nie wiem.
Odpowiedz
zulu5 189Posty czwartek 2 kwiecień 2015Data rejestracji środa 20 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - 19 lut 2016 o 08:14
Wiesz, parametry techniczne tej serii nie są powalające, ale coś za coś.
System to Windows 8.1 i na instalację Windowsa 10 może nie wystarczyć pamięci.
Raczej umiarkowana pojemność dysku. To raczej przeglądarka internetowa + maszyna do pisania, jeśli chcesz instalować programy, może nie dać rady.

Ale jest lekki i poręczny.
Odpowiedz
Pompidou- 19 lut 2016 o 10:58
O, to zła wiadomość. Chcę edytować zdjęcia, prosty vlog na YT. Czyli ten komputer może tego nie uciągnąć?
Odpowiedz
pomk- 24 lut 2016 o 11:13
Raczej nie. Cos za coś.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!