Zasygnalizuj

Aplikacje do odchudzania [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Martusia 433Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji środa 19 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 15 gru 2016 o 10:50 przez Karolllla
Hej, z nowym rokiem zaczęłam dietę i treningi, chcę trochę schudnąć.

Czy polecicie jakieś fajne aplikacje na Androida, które pomagają monitorować postępy?

Będę wdzięczna!
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli chodzi o monitorowanie treningów to polecam Endomondo.
GeoXXYY 384Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji piątek 4 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 14 mar 2016 o 12:46
Osobiście wolę Runastic - dużo więcej opcji, łatwo się używa.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ewentualnie Google Fit, podobne ma funkcje.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Fajnym pomysłem jest aplikacja Vitalia, pomaga kontrolować posiłki, podpowiada jadłospis, możesz sobie wykupić programy żywieniowe i przepisy.
Przydatny
+0
bardziej mniej
My FitnessPal jest fajną apką, bo ma wbudowaną i ciągle aktualizowaną bazę kaloryczności produktów. Pomaga także monitorować ilość dziennego ruchu.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Teraz jest nowa aplikacja Fitatu, która pozwala zapisywać wszystkie zjedzone rzeczy i oblicza ich kaloryczność.

Bardzo fajnie działa, choć używam dopiero od kilku dni.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Przyda się apka przypominająca o piciu wody.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Aerobiczna Szóstka Weidera A6W - jedna z bardziej znanych aplikacji do ćwiczeń
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja polecam aplikację 7 minutowe ćwiczenia - wybierasz, jaką partię ciała chcesz poprawić i dostajesz propozycje ćwiczeń. Można też spiąć appkę z Google Fit. Naprawdę dobra rzecz.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Bardzo fajnie się sprawdza Asystent Zdrowego Żywienia
- pomaga kontrolować kaloryczność posiłków i mądrze je komponować.
Przydatny
+0
bardziej mniej
A czy ktoś może polecić jakąś aplikację, która daje ci np. 7-dniowe menu?
Karolllla 2490Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 16 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 8 gru 2016 o 14:10
Przykładem takiej aplikacji jest Eat Fit - określasz swoją dietę a aplikacja podpowiada Ci posiłki, które możesz przygotować.
Odpowiedz
Przydatny
+0
bardziej mniej
Teraz testuję aplikację PoTreningu.pl i muszę powiedzieć, że ma ona swoje plusy - zwłaszcza kalkulator, lista zakupów i dziennik zarówno aktywności fizycznej, jak i spożytych kalorii są pomocne.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja używam AktiBMI do notowania wagi i jest spoko. Pokazuje wszystko na wykresach, można eksportować dane do chmury i do pliku.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jest jeszcze taka aplikacja Przypomnienie wypij wodę dla tych, co zapominają, że trzeba dużo pić, gdy się jest na diecie.
andruidka 192Posty czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji 7 luty 2017 Ostatnio zalogowany - 7 lis 2016 o 20:10
To coś dla mnie. Dziś 4 kawy.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jest też fajna appka Eat Fit - Dieta i Zdrowie Free, która pomaga kontrolować posiłki i kalorie.
Karolllla 2490Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 16 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 15 gru 2016 o 10:50
Do liczenia kalorii przydaje się też Licznik Kalorii – YAZIO.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!