Zasygnalizuj

Najciekawsze aplikacje na Instagrama [Rozwiązany]

Zadaj pytanie kurt_v - Ostatnia odpowiedź dnia 3 paź 2016 o 12:17
Hej, czytam, że do Instagrama powstało trochę aplikacji dodatkowych, np. do zmieniania koloru włosów, możecie polecić najciekawsze?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Prisma jest wspaniała. No, mam ją od rana, a już więcej lajków niż kiedykolwiek wcześniej.
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 26 lip 2016 o 15:50
I Prisma na Androida do pobrania.
Odpowiedz
karakanka 64Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 27 lip 2016 o 22:12
Wam też się tak długo przerabiają te zdjęcia?
Odpowiedz
Kachna- 3 paź 2016 o 12:17
Przecież Prisma nie jest na Instagrama, co Wy opowiadacie.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Karolllla 2019Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 10 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 23 paź 2015 o 12:56
Aplikacja do edycji zdjęć - filtry, efekty specjalne, cuda i bajery :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja polecam Repost for Instagram. Pozwala na repostowanie czyli udostępnianie zdjęć.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Nowa jest aplikacja Boomerang, która służy do robienia jednosekundowych filmów złożonych z 10 zjęć. Trzeba wypróbować.
Karolllla 2019Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 10 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 26 lis 2015 o 16:09
Boomerang pobierzesz tutaj.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
No Crop Insta Collage - publikuje zdjęcia w oryginalnym rozmiarze, bez przycinania do kwadratu.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
InstaFishEye - powoduje obiektyw typu rybie oko, z szerszym spectrum widzenia.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja polecam Layout - można robić fajne kolaże ze zdjęć.
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 13 lip 2016 o 13:56
Layout jest świetny, bo robi kolaż z kilku zdjęć i od razu w kwadracie, czyli formacie z Instagrama.

Tu jets przykład, jak korzystać z aplikacji do zrobienia kolażu ze zdjęć: http://pl.ccm.net/faq/9259-jak-zrobic-kolaz-w-layout
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
InstaBeautu - poprawia urodę i dodaje makijaż do zdjęcia.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja polecam NightCap - robi fajne zdjęcia w nocy.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jeśli kręcisz filmy, do ich edycji przyda się Magisto Video Editor. Sporo opcji edycyjnych i efektów specjalnych.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Crop'n Square przycina zdjęcia do kwadratu tak, że od razu nadają się do wrzucenia na Insta.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Moje ostatnie odkrycie to Photo Collage. Można dodać tekst. Naklejki też są.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Slow shutter cam - robi zdjęcia z wydłużonym czasem naświetlania. Fajne.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jest taka aplikacja A beautiful mess App, która pozwala na szybko dodawać napisy i poprawiać jakość zdjęć.

Bardzo sprawnie działa.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jest aplikacja Letergram.me, która pozwala publikowac posty z komputera i z niego prowadzić profil. To się bardzo przydaje, szczególnie, gdy prowadzi się profil marki i chce się wrzucać zdjęcia dobrej jakości.
karakanka 64Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 8 kwi 2016 o 08:58
wow, to da się instagramować nie z komórki?
Odpowiedz
WilkRobert 275Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji środa 9 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - 26 kwi 2016 o 11:39
Jak widać, wszystko się da :-D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Perfect 365 - bardzo fajnie poprawia zdjęcia, tuszuje niedoskonałości, udoskonala wygląd.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Square InstaPic - robi ze zdjęć kwadaraty.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Real Followers + for Instagram - możesz zdobyć dodatkowych followersów, za darmoszkę lub za niewielką opłatą.
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 17 cze 2016 o 20:20
Na czym to dokładnie polega? Czy Instagram nie zablokuje mojego konta, jeżeli skorzystam z takiego rozwiązania?
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!