Zasygnalizuj

Najciekawsze aplikacje na Instagrama [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie kurt_v - Ostatnia odpowiedź dnia 3 paź 2016 o 12:17 przez Kachna
Hej, czytam, że do Instagrama powstało trochę aplikacji dodatkowych, np. do zmieniania koloru włosów, możecie polecić najciekawsze?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
bardziej mniej
Prisma jest wspaniała. No, mam ją od rana, a już więcej lajków niż kiedykolwiek wcześniej.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Floreo 1209Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 16 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 26 lip 2016 o 15:50
I Prisma na Androida do pobrania.
karakanka 82Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji środa 28 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 27 lip 2016 o 22:12
Wam też się tak długo przerabiają te zdjęcia?
Kachna- 3 paź 2016 o 12:17
Przecież Prisma nie jest na Instagrama, co Wy opowiadacie.
Odpowiedz
Przydatny
+0
bardziej mniej
Karolllla 2501Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 23 paź 2015 o 12:56
Aplikacja do edycji zdjęć - filtry, efekty specjalne, cuda i bajery :)
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja polecam Repost for Instagram. Pozwala na repostowanie czyli udostępnianie zdjęć.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Nowa jest aplikacja Boomerang, która służy do robienia jednosekundowych filmów złożonych z 10 zjęć. Trzeba wypróbować.
Karolllla 2501Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 26 lis 2015 o 16:09
Boomerang pobierzesz tutaj.
Przydatny
+0
bardziej mniej
No Crop Insta Collage - publikuje zdjęcia w oryginalnym rozmiarze, bez przycinania do kwadratu.
Przydatny
+0
bardziej mniej
InstaFishEye - powoduje obiektyw typu rybie oko, z szerszym spectrum widzenia.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja polecam Layout - można robić fajne kolaże ze zdjęć.
Floreo 1209Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 16 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 13 lip 2016 o 13:56
Layout jest świetny, bo robi kolaż z kilku zdjęć i od razu w kwadracie, czyli formacie z Instagrama.

Tu jets przykład, jak korzystać z aplikacji do zrobienia kolażu ze zdjęć: http://pl.ccm.net/faq/9259-jak-zrobic-kolaz-w-layout
Przydatny
+0
bardziej mniej
InstaBeautu - poprawia urodę i dodaje makijaż do zdjęcia.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja polecam NightCap - robi fajne zdjęcia w nocy.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli kręcisz filmy, do ich edycji przyda się Magisto Video Editor. Sporo opcji edycyjnych i efektów specjalnych.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Crop'n Square przycina zdjęcia do kwadratu tak, że od razu nadają się do wrzucenia na Insta.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Moje ostatnie odkrycie to Photo Collage. Można dodać tekst. Naklejki też są.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Slow shutter cam - robi zdjęcia z wydłużonym czasem naświetlania. Fajne.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jest taka aplikacja A beautiful mess App, która pozwala na szybko dodawać napisy i poprawiać jakość zdjęć.

Bardzo sprawnie działa.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jest aplikacja Letergram.me, która pozwala publikowac posty z komputera i z niego prowadzić profil. To się bardzo przydaje, szczególnie, gdy prowadzi się profil marki i chce się wrzucać zdjęcia dobrej jakości.
karakanka 82Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji środa 28 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 8 kwi 2016 o 08:58
wow, to da się instagramować nie z komórki?
WilkRobert 299Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 1 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 26 kwi 2016 o 11:39
Jak widać, wszystko się da :-D
Przydatny
+0
bardziej mniej
Perfect 365 - bardzo fajnie poprawia zdjęcia, tuszuje niedoskonałości, udoskonala wygląd.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Square InstaPic - robi ze zdjęć kwadaraty.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Real Followers + for Instagram - możesz zdobyć dodatkowych followersów, za darmoszkę lub za niewielką opłatą.
Floreo 1209Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 16 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 17 cze 2016 o 20:20
Na czym to dokładnie polega? Czy Instagram nie zablokuje mojego konta, jeżeli skorzystam z takiego rozwiązania?

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!