Problemy z połączeniem z siecią Wi-Fi

Zamknięty
medinseto Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 21 luty 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 23 luty 2022 - 21 lut 2022 o 13:13
medinseto Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 21 luty 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 23 luty 2022 - 23 lut 2022 o 14:29
Niedawno przeprowadziłem się do Grecji z Finlandii i mam ten problem z moim Macbookiem Pro 2019, w którym nie mogę połączyć się z siecią Wi-Fi.

Mogę znaleźć Wi-Fi w moim airbnb na liście sieci, ale za każdym razem, gdy wprowadzam hasło, pojawia się ponownie pytanie „Sieć Wi-Fi wymaga hasła WPA2”. Zatrzymałem się w hotelu przed tym miejscem i miałem dokładnie ten sam problem z WiFi. Zauważyłem, że zarówno hotelowe Wi-Fi, jak i Wi-Fi airbnb korzystają z szyfrowania WPA/WPA2, podczas gdy wszystkie sieci, z których korzystałem w Finlandii, to WPA2/WPA3. Udało mi się również połączyć się z hotelem i Wi-Fi airbnb za pomocą mojego iPhone'a bez żadnych problemów.

Próbowałem utworzyć nową lokalizację sieciową, różne serwery DNS i zresetować pamięć NVRAM, ale wydaje się, że nic nie działa. Używam macOS big sur 11.4, więc czy problem można rozwiązać, aktualizując system do najnowszej wersji? Problem polega na tym, że musiałbym pobrać go za pomocą mojego osobistego hotspotu, a przy rozmiarze pliku 12 gig, rachunek za dane byłby dość duży…

Każda rada jest bardzo ceniona!

1 odpowiedzi

medinseto Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 21 luty 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 23 luty 2022
23 lut 2022 o 14:29
Niedawno przeprowadziłem się do Grecji z Finlandii i mam ten problem z moim Macbookiem Pro 2019, w którym nie mogę połączyć się z siecią Wi-Fi.

Mogę znaleźć Wi-Fi w moim airbnb na liście sieci, ale za każdym razem, gdy wprowadzam hasło, pojawia się ponownie pytanie „Sieć Wi-Fi wymaga hasła WPA2”. Za https://omegle.onl/home/ trzymałem się w hotelu przed tym miejscem i miałem dokładnie ten sam problem z WiFi. Zauważyłem, że zarówno hotelowe Wi-Fi, jak i Wi-Fi airbnb korzystają z szyfrowania WPA/WPA2, podczas gdy wszystkie sieci, z których korzystałem w Finlandii, to WPA2/WPA3. Udało mi się również połączyć się z hotelem i Wi-Fi airbnb za pomocą mojego iPhone'a bez żadnych problemów.

Próbowałem utworzyć nową lokalizację sieciową, różne serwery DNS i zresetować pamięć NVRAM, ale wydaje się, że nic nie działa. Używam macOS big sur 11.4, więc czy problem można rozwiązać, aktualizując system do najnowszej wersji? Problem polega na tym, że musiałbym pobrać go za pomocą mojego osobistego hotspotu, a przy rozmiarze pliku 12 gig, rachunek za dane byłby dość duży…

Każda rada jest bardzo ceniona!
issue got solveddd
0
Dołącz do nas!