Problemy z automatyczną naprawą/świeżą instalacją

Rozwiązany/Zamknięty
AlzarriJoseph1 Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 27 grudzień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 30 grudzień 2021 - 27 gru 2021 o 14:50
AlzarriJoseph1 Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 27 grudzień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 30 grudzień 2021 - 30 gru 2021 o 15:45
24. edytowałem kilka ważnych filmów związanych z pracą w Adobe Premiere i After Effects, kiedy mój komputer po prostu się zepsuł. Uruchom ponownie do BSOD, a następnie do ekranu automatycznej naprawy, który nie był w stanie niczego zrobić / naprawić. Zakładam, że potrzebuję świeżej instalacji systemu Windows, ale absolutnie krytyczne jest, aby nie utracić żadnych plików na innych moich dyskach (z wyjątkiem dysku SSD, na którym był włączony mój system operacyjny, zakładam, że na pewno wyczyści ten i nic naprawdę wartościowego, z wyjątkiem niektórych plików do pobrania).

Chcę tylko wiedzieć, jaki jest najlepszy sposób, aby to zrobić, jeśli wykonanie nowej instalacji jest tutaj właściwym posunięciem. Mam już nośnik instalacyjny na dysku USB i znam procedurę BIOS/boot, ale nie jestem pewien dokładnie ustawień podczas instalacji systemu Windows, aby zachować pliki na wszystkich innych dyskach.

Żeby było jasne, mam dysk SSD o pojemności 250 GB, w którym mieści się mój system operacyjny, dysk SSD 1 TB m.2, dysk SSD 2 TB i dysk twardy 4 TB. Wszystkie z wyjątkiem 250 mają bardzo cenne i tylko częściowo zabezpieczone dane.

Dziękuję

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 693
28 gru 2021 o 13:41
Cześć! Myślę, że możesz wybrać dysk i zresetować system tylko na dysku, na którym masz system Windows 10. Nie wpłynie to na inne dyski.
0
AlzarriJoseph1 Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 27 grudzień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 30 grudzień 2021
30 gru 2021 o 15:45
24. edytowałem kilka ważnych filmów związanych z pracą w Adobe Premiere i After Effects, kiedy mój komputer po prostu się zepsuł. Uruchom ponownie do BSOD, a następnie do ekranu automatycznej naprawy, który nie był w stanie https://appvalley.onl/ niczego zrobić / naprawić. Zakładam, że potrzebuję świeżej instalacji systemu Windows, ale absolutnie krytyczne jest, aby nie utracić żadnych plików na innych moich dyskach (z wyjątkiem dysku SSD, na którym był włączony mój system operacyjny, zakładam, że na pewno wyczyści ten i nic naprawdę wartościow https://tweakbox.fyi/ ego, z wyjątkiem niektórych plików do pobrania).

Chcę tylko wiedzieć, jaki jest najlepszy sposób, aby to zrobić, jeśli wykonanie nowej instalacji jest tutaj właściwym posunięciem. Mam już nośnik instalacyjny na dysku USB i znam procedurę BIOS/boot, ale nie jestem pewien dokładnie ustawień podczas instalacji systemu Windows, aby zachować pliki na wszystkich innych dyskach.

Żeby było jasne, mam dysk SSD o pojemności 250 GB, w którym mieści się mój system operacyjny, dysk SSD 1 TB m.2, dysk SSD 2 TB i dysk twardy 4 TB. Wszystkie z wyjątkiem 250 mają bardzo cenne i tylko częściowo zabezpieczone dane.
issue got solved!!
0
Dołącz do nas!