Linux uratował mój laptop!

Zamknięty
OzelnHaxy Posty 10 Data rejestracji środa 11 sierpień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 20 wrzesień 2021 - 16 wrz 2021 o 23:08
OzelnHaxy Posty 10 Data rejestracji środa 11 sierpień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 20 wrzesień 2021 - 20 wrz 2021 o 15:19
Witam. Nie jestem pewien, czy ten post należy tutaj, ale pomyślałem, że warto o tym wspomnieć. Zasadniczo mam ten 6-letni lt, którego używam jako mój podstawowy. To wszystko było zabawne i gry, dopóki aktualizacja systemu Windows nie zdecydowała się schrzanić i spowodowała zamknięcie lt, jeśli uruchomiono wideo w rozdzielczości 1080p. Wypróbowałem kilka innych wersji okien, z których wszystkie miały pewne problemy. Kilka dni temu przerzuciłem się na Pop Os, a Linux jest całkiem niesamowity! Mój system działa płynnie, mogę uruchomić kilka dużych tytułów, a interfejs użytkownika też jest całkiem fajny. Chcę również wypróbować inne dystrybucje za pomocą maszyn wirtualnych. Chciałem tylko podziękować społeczności za pomoc w dostaniu się do Linuksa i uratowaniu mojego laptopa.

1 odpowiedzi

OzelnHaxy Posty 10 Data rejestracji środa 11 sierpień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 20 wrzesień 2021
20 wrz 2021 o 15:19
Witam. Nie jestem pewien, czy ten post należy tutaj, ale pomyślałem, że warto o tym wspomnieć. Zasadniczo mam ten 6-letni lt, którego używam jako mój podstawowy. To wszystko było zabawne i gry, dopóki aktualizacja systemu Windows nie zdecydowała się schrzanić i spowodowała zamknięcie lt, jeśli u https://vidmate.bio/index/ ruchomiono wideo w rozdzielczości 1080p. Wypróbowałem kilka innych wersji okien, z których wszystkie miały pewne problemy. Kilka dni temu przerzuciłem się na Pop Os, a Linux jest całkiem niesamowity! Mój system działa płynnie, mogę uruchomić kilka dużych tytułów, a interfejs użytkownika też jest całkiem fajny. Chcę również wypróbować inne dystrybucje https://mobdro.onl/ za pomocą maszyn wirtualnych. Chciałem tylko podziękować społeczności za pomoc w dostaniu się do Linuksa i uratowaniu mojego laptopa.

issue got solved!
0
Dołącz do nas!