Zestaw głośnomówiący w samochodzie

Rozwiązany/Zamknięty
Swayzee - 7 sie 2018 o 18:44
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 25 wrz 2018 o 08:55
Witam,
mam problem z zestawem głośnomówiącym w samochodzie Nissan Note a mianowicie: skonfigurowałam telefon poprzez Bluetooth, telefon jest połączony z MyCar itd, można normalnie i wybierać połączenia i odbierać w samochodzie przy użyciu zestawu. Ale jest problem taki, że rozmówcę słychać normalnie bez problemów i szumów ale mnie jako osoby siedzącej w samochodzie nie słychać, czasem tylko rozmówca słyszał jakis szum. Próbowałam zmieniać zakres od -2 do +2 w ustawieniach mikrofonu podczas połączenia ale to nic nie pomagało. W czym może być problem? Dodam, że jako telefonu używałam iPhone SE oraz nokii 5130 express music, żeby sprawdzić, czy to nie jest po prostu problem z moim telefonem. Ale nie, na żadnym nie słychać osoby w samochodzie.
Z góry dziękuje za pomoc :).

2 odpowiedzi

A z mikrofonem w tym zestawie jest na pewno wszystko OK? Może dlatego nie słuchać twojego głosu?
0
Nazwauytkownika...
8 sie 2018 o 21:11
No właśnie wydaje mi się, że powinien być w porządku bo wcześniejszym właścicielom działało i było słychać osobę z samochodu ;).
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
25 wrz 2018 o 08:55
Udało Ci się dojść do jakiegoś rozwiązania?
0
Dołącz do nas!