Zasygnalizuj

Powiadamianie Endomondo [Rozwiązany]

zadaj pytanie Ani-ka 5Posty sobota 2 wrzesień 2017Data rejestracji środa 25 październik 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 25 paź 2017 o 10:16 przez Floreo
Endomondo powiadamia mnie zawsze gdy mój znajomy rozpoczyna trening. Ale tylko w jednym przypadku. O treningach innych osób nie informuje. Dlaczego tak się dzieje? Jak to wyłączyć?
Przydatny
+1
bardziej mniej
Zrobiłam tak: Wyrzuciłam osobę ze znajomych w Endo. Odinstalowałam aplikację w telefonie. Zresetowałam. Zainstalowałam Endo na nowo. Zaprosiłam osobę do znajomych. Po przyjęciu zaproszenia i odbytym pierwszym treningu Endo mnie już nie powiadomiło :) Wydaje mi się więc, że sprawa (choć dziwna) została wreszcie skutecznie załatwiona :)
Pozdrawiam!
Floreo 1332Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 8 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 25 paź 2017 o 10:16
Super! Pozdrowienia!
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Powiadomienia o treningach znajomych otrzymuje się wówczas, gdy dodało się tę osoby do grona przyjaciół w aplikacji Endomondo.
Ani-ka 5Posty sobota 2 wrzesień 2017Data rejestracji środa 25 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 18 wrz 2017 o 14:14
Wiem, że to dziwny przypadek. Szukałam takiej sytuacji w googlu zanim tu zadałam pytanie, ale nikt o takiej rzeczy nie pisał. Ewenement doprawdy :)
Sprawdziłam, tak bierzemy udział w jednej rywalizacji. Ale bierze w niej udział również kilku innych moich znajomych i rozpoczęcia ich treningu mi Endo nie zgłasza :)
Może po prostu usunę osobę z grona znajomych w Endo, potem znów zaproszę? Może to się jakoś "zresetuje" bo już doprawdy nie wiem...
Odpowiedz
Karolllla 2618Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 9 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 18 wrz 2017 o 14:58
Możesz spróbować w ten sposób. I daj znać, co z tego wyniknęło :)
Odpowiedz
Floreo 1332Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 8 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 18 wrz 2017 o 21:00
Ja także jestem ciekawa, czy to pomoże.
Odpowiedz
Ani-ka 5Posty sobota 2 wrzesień 2017Data rejestracji środa 25 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 18 wrz 2017 o 21:11
Chwilowo nie stwierdzę. Osoba, która mi się wyswietlała leży na ortopedii ze złamaną nogą. To dlatego w ostatnich dniach Endo mi milczało ;)
Jak tylko znów włączy jakikolwiek trening dam znać. Póki co wyrzuciłam i przyjęłam na nowo do znajomych. Zostało mi czekać :)
Dziękuję bardzo za pomoc i zainteresowanie :)
Odpowiedz
Karolllla 2618Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 9 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 2 paź 2017 o 13:05
I jak? Noga na pewno się jeszcze nie naprawiła, ale jestem ciekawa, co nowego w Twoim endomondo.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!