Zasygnalizuj

Jak słuchac podcastów? [Rozwiązany]

zadaj pytanie smaria 261Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 18 wrz 2017 o 14:08 przez Karolllla
Dzień dobry,

Chciałabym się dowiedzieć jak słuchac podcastów, gdzie ich szukać. Mam telefon z Androidem.

Dziękuję.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Możesz zacząć od aplikacji Overcast lub Podcast Addict, która jest darmowa, ale zawiera reklamy.
smaria 261Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 2 sie 2017 o 14:35
I tam znajdę jakieś ciekawe podcasty? Po polsku?
Odpowiedz
moto-rowy 109Posty czwartek 11 grudzień 2014Data rejestracji poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 31 sie 2017 o 10:23
Nie, aplikacje, które poleca Ci Floreo, służą tylko do odtwarzania podcastów. Same audycje znajdziesz w sieci, na najróżniejszych stronach, które Cię interesują. Na przykład stacje radiowe wydają własne audycje w formie podcastów itp.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja słucham darmowych podcastów za pośrednictwem aplikacji Audioteka. Jest sporo ciekawych treści na różne tematy.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Duża baza podcastów znajduje się w iTunes. W Bibliotece klikasz w Podcasty i potem w Przeglądaj podcasty w App Store.
smaria- 10 sie 2017 o 12:54
AppStore? Na Androida?
Odpowiedz
Floreo 1301Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 18 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 10 sie 2017 o 13:18
Nie doczytałam, że na Androida :-D
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja słucham podcastów w Spotify. jest bardzo duży wybór, ale raczej wszystkie po angielsku.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Wiele ciekawych inspiracji znajdziesz w grupie W ruchu słucham podcatów.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Na YouTube jest sporo podcastów.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Poszukaj w sieci. Wielu blogerów wypuszcza własne podcasty, w ten sposób wydawane są tez audycje radiowe. Poguglaj.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!