Zasygnalizuj

Czy korzystacie z poczty głosowej? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 13 lip 2016 o 10:25
Ostatnio wyłączyłam moją pocztę głosową, ponieważ i tak nie odsłuchuję wiadomości. Zastanawiam się, czy tylko ja tępię tę usługę, czy może jest więcej niechętnych jej osób. Co myślicie o poczcie głosowej?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja korzystam. Często nie odbieram telefonu i jak mi ktoś cos nagra to zawsze z uwagą odsłuchuję. Mój ukochany mi często nagrywa jakieś śmieszne rzeczy i to jest zawsze bardzo miłe :) Ale sama się rzadko nagrywam. Raczej dzwonię za jakiś czas.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja nie korzystam nigdy - jak tylko słyszę pocztę, od razu się rozłączam.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Otóż to. Ja preferuję całkowite wyłączenie tej usługi. Tu pisaliśmy, jak to zrobić:

Jak wyłączyć pocztę głosową w Play

Jak wyłączyć pocztę głosową T-Mobile

Jak wyłączyć pocztę głosową Orange
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A ja korzystam - jak dzwonię do kogoś 4 razy i nie odbiera - zostawiam wiadomość i czekam na reakcję.
Dobra Maniera- 13 lip 2016 o 10:25
Ten ktoś widzi, że dzwoniłeś/aś 4 razy. Po co jeszcze wiadomość? Widać nawet jak dzwoniono raz. Widocznie nie może odebrać. Po co się "wieszać na linii" i dzwonić, jakby się paliło? Nie pojmę. Mam takich znajomych. Zawsze jak oddzwaniam, pytam, co się spaliło, kto umarł, gdzie jest wojna. Zwykle to wystarcza, aby ktoś zrozumiał, że jeden telefon wystarczy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!