Brither

Zamknięty
Arkadiusz - 19 lis 2021 o 23:59
 Arkadiusz - 26 lis 2021 o 15:22
Witam , posiadam Brother DCP-T500W i mam problem z drukiem kolorowym . Wydrukowało mi kilka stron na kolorowo na drugi dzień już był problem z kolorem żółty , po kilki czyszczeniach problem zrobił się z kolorem czerwonym i tym sposobem nie drukuje dwóch kolorów , w czym tkwi problem wszędzie mam ponad połowę tuszu . Co jest grane proszę pomóżcie.



Konfiguracja: Windows / Firefox 94.0

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 692
22 lis 2021 o 16:57
Cześć! Możesz spróbować wykonać następujące czynności:

- Spróbuj zresetować drukarkę. Dodłącz urządzenie od prądu, a następnie poczekaj 20-30 minut.

- Mikrochip wkładu może być uszkodzony. Aby rozwiązać ten problem, należy wymienić wkład na wkład z aktualnym mikroczipem. Lub z nowym wkładem, który nie ma wadliwego mikroprocesora.

- Jeśli wkład atramentowy został wymieniony, gdy drukarka była wyłączona, drukarka może nie być w stanie wykryć wymienionego atramentu. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy odinstalować, a następnie ponownie zainstalować żółty wkład. Upewnij się, że włączyłeś drukarkę, gdy to zrobisz.

- Upewnij się, że usunięto taśmę ochronną z żółtego wkładu.

- Drukarki Brother mogą mieć pewne ustawienia ochronne, które uniemożliwiają korzystanie z nieobsługiwanych wkładów. Jeśli więc żółty wkład nie jest przeznaczony do drukarek Brother, może nie zostać wykryty.

- Może drukarka jest brudna. Więc trzeba go wyczyścić.
1
Witam i dziękuję za cenne informacje, ale u mnie nie są wymienne wkłady atramentowe , u mnie dolewasz tusz do zbiorniczków , teraz jeszcze na dodatek jest problem z kolei z tuszem czerwonym . zbiorniczki napełnione do ponad połowy a i tak jest problem z żółtym i czerwonym. może to jest przyczyna że drukuje się nie dużo ale drukarka jak słyszę czyści się codziennie.
Jak może być przyczyna , może trzeba ją oddać do serwisu , jednego dnia wieczorem drukowałem i było ok a na drugi dzień rano już problem.
0
Dołącz do nas!